جدیدترین آمار جهانی کرونا شنبه ۲۵ مرداد ۹۹
کد خبر: 1015341
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G8T
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۲۱ میلیون و ۳۵۴ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز شنبه ۲۵ مرداد ۹۹ را می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز، ۲۱ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۶۸۶ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۷۶۳ هزار و ۳۵۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۴ میلیون و ۱۴۵ هزار و ۸۳۴ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۶۰ هزار و ۶۰۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۲۶۶ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۷۱ هزار و ۵۳۵ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۹ هزار و ۲۷۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۸۹۵ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۰۶ هزار و ۵۷۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۶۳ هزار و ۶۸۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۲۲۲ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۴۹ هزار و ۱۳۴ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، پرو، مکزیک و کلمبیا نیز به‌ترتیب با ۹۱۲ هزار و ۸۲۳، ۵۷۹ هزار و ۱۴۰، ۵۱۶ هزار و ۲۹۶، ۵۱۱ هزار و ۳۶۹ و ۴۴۵ هزار و ۱۱۱ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های شیلی با ۳۸۲ هزار و ۱۱۱ و اسپانیا با ۳۵۸ هزار و ۸۴۳ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با ۲ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۴۷، ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۳۰۲ و یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۵۵۶ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۳ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار