نفرات برتر مسابقات قرآن آذربایجان‌شرقی مشخص شدند
کد خبر: 1015118
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G4s
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: نفرات برتر مرحله استانی چهل‌ و سومین دوره مسابقات قرآن کریم استان مشخص شدند.

حسین عزیزعلی با بیان اینکه نفرات اول تا سوم این مسابقات در هر رشته به مسابقات کشوری راه یافتند، اظهار داشت: در رشته اذان، اکبر قنبرزاد، محمداصولی و محمدشریفی به ترتیب نفر اول تا سوم انتخاب شدند.

وی افزود: در رشته حفظ ۵ جزء قرآن کریم سیدحسن حسینلر، امیر قربانی و حسام یارمحمدپور، در رشته حفظ ۱۰ جزء علی روحانی‌نژاد و جاوید عبادی و در رشته حفظ ۲۰ جزء نیز محمدمهدی ظهوری و رضا محمدپور به عنوان نفرات برگزیده راهی مسابقات کشوری این رشته ها شدند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: در رشته حفظ کل قرآن کریم، میلاد عاشقی، محمدمحمودی و رسول آزمایش، در رشته قرائت ترتیل در بخش آقایان غلامرضا قوچی، رسول نظری، امین منافیان و در رشته قرائت تحقیق محمدحسین نقی‌زاده، هادی بنازاده باغی و وحیدحسن زاده به ترتیب عنوان های اول تا سوم را کسب کردند.

عزیزعلی، ادامه داد: در رشته قرائت ترتیل و در بخش بانوان نیز ام البنین طالبی، طیبه شریعت، نسرین ملایی به ترتیب نفرات اول تا سوم شده و در رشته قرائت تحقیق مهری سلیمی و الهام سیفی به عنوان برگزیدگان این رشته ها به مرحله کشوری راه یافتند.

وی یادآوری کرد: در رشته حفظ ۵ جزء قرآن کریم فرشته قنادی، زهرا پناه‌زاده و رویا فیض الهی، در رشته حفظ ۱۰ جزء سعیده نصیری‌فرد، نیر برقی و  مریم زاهدی و در رشته حفظ ۲۰ جزء نیز منیره خدابنده، مینا احمدی، زهرا رحمتی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.

عزیزعلی، ادامه داد: در رشته حفظ کل قرآن و در بخش بانوان الهام پورباقر، راحله گل زاده و فاطمه حقیقت‌ زاده با کسب رتبه های اول تا سوم راهی مرحله کشوری این مسابقات شدند.

مرحله استانی چهل‌ و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف آذربایجان‌شرقی ۱۵ و ۱۶ مرداد به صورت حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تبریز برگزار شد.

برچسب ها: مسابقات ، کشور ، اوقاف
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار