طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان کردستان اجرای می‌شود
کد خبر: 1014641
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FxB
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کردستان از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان کردستان خبر داد و گفت: این طرح در راستای مکانیزه کردن خدمات ارائه شده به شهروندان اجرا می‌شود.

عبدالله گیتی‌منش امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: در راستای تحقق دولت الکترونیک، مکانیزه کردن خدمات ارائه شده به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی توزیع گاز مایع از 20 مرداد ماه سال‌جاری در استان کردستان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

وی افزود: این شرکت با تهیه زیر ساخت‌های لازم و هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه بانکی نسبت به تهیه و نصب دستگاه پوز در تاسیسات گاز مایع، نمایندگی‌های توزیع اقدام و نسبت به شارژ سهمیه خانوارهای مشمول 4 سیلندر خانگی (44 کیلوگرم درماه) سهمیه گازمایع در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام کرده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کردستان یادآور شد: شناسایی مصرف کنندگان واقعی، فروش گاز مایع با قیمت مصوب دولتی، جلوگیری از عرضه خارج ازشبکه، مدیریت مصرف سوخت و غیره از مزایای اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع است.

گیتی‌منش سپس به اجرای موفق طرح توزیع الکترونیک نفت سفید خانوار و نفتگاز بخش کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: همکاری و تعامل ادارات مرتبط، شرکت‌های موزع، تاسیسات گاز مایع و نمایندگی‌های توزیع گاز مایع در اجرای توزیع الکترونیک گاز مایع در استان بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسوول از وجود 25 هزار خانوار نفت سفید سوز حائز شرایط دریافت گاز مایع در استان خبر داد و بیان کرد: مصرف کنندگان و سایر اصناف تولیدی، کشاورزی و... که دارای مجوز فعالیت از سازمان صمت و سایر ادارات بوده و واجد شرایط دریافت سوخت گازمایع هستند در سامانه درخواست فرآوده‌های نفتی http://newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام نمایند.

* افزایش 11 درصدی مصرف سی.ان.جی در سبد سوخت کردستان

گیتی‌منش همچنین از افزایش 11 درصدی مصرف سی.ان.جی در سبد سوخت استان کردستان خبر داد و گفت: در تیر ماه سال‌جاری 14 میلیون و 600 هزار مترمکعب سی.ان. جی در استان مصرف شده است.

وی با اشاره به کاهش میزان مصرف بنزین ناشی از مصرف این میزان سی.ان.جی در سبد سوخت مصرفی استان اضافه کرد: مزایای زیست محیطی و اقتصادی استفاده از سوخت سی.ان.جی و تبلیغات و فرهنگ‌سازی صورت گرفته توسط منطقه در خصوص طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در افزایش مصرف این سوخت پاک در استان تاثیر گذار بوده است.

وی همچنین به ثبت نام 365 نفر و انجام فرآیند تبدیل رایگان خوردرهای عمومی در استان اشاره کرد و افزود: علیرغم غیرفعال بودن کارگاه تبدیل در استان اقدامات خوبی جهت فعال کردن این کارگاهها در روزهای آتی صورت پذیرفته است.

گیتی‌منش از  صاحبان خودروهای ناوگان حمل و‌نقل عمومی درخواست کرد که در سامانه https://gcr.niopdc.ir ثبت نام نمایند که تا زمان تبدیل به دو گانه سوز شدن از سهمیه اعتباری برخوردار شوند در غیر این صورت سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و همانند خودروهای عادی به آنان سهمیه سوخت تعلق خواهد گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار