آغاز سفر‌های سلامت‌محور بازنشستگان کشوری از عید غدیر
کد خبر: 1013834
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FkA
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
تفاهم‌نامه ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و گردشگری سلامت محور به بازنشستگان کشوری میان صندوق بازنشستگی کشوری و موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر با هدف آغاز سفر‌های سلامت محور یک روزه بازنشستگان کشوری به امضا رسید.
به گزارش جوان آنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی‌فرد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در جریان امضای این تفاهم نامه با تاکید بر اهمیت توجه به سلامت بازنشستگان تحت پوشش این صندوق، گفت: راهبرد جدید صندوق بازنشستگی کشوری امضای تفاهم‌نامه‌هایی است که ضمن ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و گردشگری متنوع و مطلوب، هم زمان، سلامت‌محور نیز باشند.

مرتضایی فرد تصریح کرد: سفر‌های سلامت‌محور بازنشستگان با امضای این تفاهم‌نامه کلید خواهد خورد و امیدواریم در مراحل بعدی این سفر‌ها در کل کشور گسترش یابد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، سفر‌های تفریحی و به شکل گذشته در کشور امکان پذیر نیست و باید به سمت شیوه‌های جدید و مبتنی بر سلامت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی گام برداشته شود.

وی تاکید کرد: دوره جدید سفر‌های صندوق بازنشستگی کشوری در قالب «سفر‌های سلامت‌محور» هم‌زمان با عید سعید غدیرخم آغاز خواهد شد.

تکریم بازنشستگان، فرصتی ارزشمند
مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر نیز در آیین انعقاد این تفاهم‌نامه اظهار داشت: ارائه خدمت به بازنشستگان فرصتی ارزشمند و مغتنم است و خوشحالیم که با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی می‌توانیم از این پس در این حوزه به ارائه خدمت بپردازیم.

امین عارف‌نیا با اشاره به اهداف این موسسه در عرصه فرهنگ و هنر، توسعه خدمات فرهنگی، آموزشی و گردشگری در کشور را از مهم‌ترین اهداف این موسسه برشمرد و گفت: این تفاهم‌نامه گام نخست در زمینه همکاری میان موسسه فرهنگ و هنر و صندوق بازنشستگی کشوری است.

عارف نیا یادآور شد: براساس این تفاهم‌نامه، بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از مجتمع پذیرایی، اقامتی و تفریحی آدران در جاده چالوس و همچنین خدمات اقامتی هتل فرهنگ و هنر مشهد در قالب تور‌های یک‌روزه سلامت‌محور استفاده کنند.

وی ادامه داد: در این تور‌های یک روزه برنامه‌های متنوعی از جمله رویداد‌های فرهنگی و هنری تعریف شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار