دوئل اشرار مسلح بر سر دوستی با یک دختر
کد خبر: 1013338
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FcA
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
تیراندازی دو مرد شرور بر سر دوستی با یک دختر در محله سعادت‌آباد تهران به زخمی شدن آن‌ها منجر شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ظهر روز سه‌شنبه هفتم مرداد‌ماه به مأموران کلانتری‌۱۳۲ شهرک‌غرب خبر رسید که حادثه‌تیراندازی در محله سعات‌آباد اتفاق افتاده است. تحقیقات میدانی پلیس بعد از حضور در محل نشان داد که سرنشینان دو خودروی جک‌مشکی و سوناتای سفید به سمت هم تیراندازی کرده‌اند که در جریان آن مردی ۳۵‌ساله با شلیک گلوله از ناحیه کمر زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌است. خیلی زود کلیپ حادثه هم در شبکه‌های اجتماعی منتشر و دست به دست شد. براساس تصویر منتشر شده دو سرنشین جک مشکی از خودرو پیاده شده و با سلاح کمری شروع به تیراندازی کردند. لحظاتی بعد در حالی که مرد زخمی روی زمین افتاده و خون زیادی هم روی آسفالت ریخته بود، چهار مرد جوان که سه نفر لباس سیاه و نفر چهارم لباس سبز به تن داشت در کمال خونسردی بالای سر مرد زخمی پرسه زده و گاه او را با لگد هم هدف قرار می‌دهند. مردان جوان سرانجام مرد زخمی را سوار بر یک خودروی جک مشکی کرده و از محل دور می‌شوند.

در شاخه دیگری از بررسی‌ها مأموران پلیس راهی نزدیک‌ترین بیمارستان شده و با دیدن خودروی سوناتای سفید در حالی که آثار گلوله روی بدنه آن وجود داشت راننده‌اش را بازداشت می‌کنند. مرد جوان در اولین تحقیقات گفت: من در حادثه تیراندازی حضور داشتم، اما گلوله شلیک نکردم. در جریان حادثه دوستم بهادر زخمی شد که او را به بیمارستان منتقل کردم، اما ترسیدم که مأموران من را بازداشت کنند برای همین از مرکز درمانی خارج شدم که دستگیر شدم. تحقیقات همزمان پلیس نشان داد که پسر دیگری به نام کامران در جریان این حادثه زخمی و با خودروی جک مشکی به بیمارستان دیگری منتقل شده‌است که مأموران خود را به آن محل رسانده و حادثه را تأیید کردند.

بررسی‌های بیشتر پلیس نشان داد که بهادر و کامران از اشرار سابقه‌دار هستند که بار‌ها به خاطر درگیری بازداشت شده و به زندان افتاده‌اند. یکی از شاهدان گفت: ششم مرداد ماه کامران، بهادر را که از دوستان قدیمی‌اش بود به جشن تولدش در منطقه فشم دعوت کرد. بهادر وقتی قدم به محل گذاشت و دختر مورد علاقه اش را همراه کامران دید با کامران درگیر شد و برای انتقام با او قرار دعوا گذاشت. روز حادثه وقتی آن‌ها در محل که یکی از خیابان‌های سعادت‌آباد بود، حاضر شدند به سمت هم تیراندازی کردند که هر دو زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. در این حادثه دختر جوان هم با ضربه قمه بهادر زخمی شد. براساس این گزارش تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.

سردار حمید هداوند، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: متهمان پرونده شش نفر بودند که سه نفر از عاملان اصلی آن بازداشت شده‌اند و تلاش برای بازداشت سه متهم دیگر ادامه دارد. وی گفت: متهمان پرونده دارای سوابق کیفری هستند و سال‌های قبل هم با هم درگیری داشتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار