ائمه جمعه از مولفه‌های قدرت ایران هستند
کد خبر: 1012498
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FOc
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
وزیر اسبق اطلاعات گفت: اقتدار ائمه جمعه در این است که فضاهای تبلیغی را در دست بگیرند چرا که ائمه جمعه از مولفه‌های قدرت ایران هستند.

به گزارش خبرنگاران از سنندج، حیدر مصلحی در همایش گرامیداشت نماز روز جمعه که با عنوان «ایران قوی، همبستگی ملی و مسوولیت اجتماعی» در کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج در حال برگزاری است، اظهار داشت: امروز فضای مجازی یک سنگر قابل‌توجه است که باید از آن استفاده کرد.

وی تصریح کرد: ائمه جمعه باید با ضبط کلیپ‌های 5 دقیقه‌ای مسائل مختلف دینی و مسائل روز را بیان کنند و با انتشار در فضای مجازی تبلیغات دینی را ادامه دهند و از تعطیل‌شدن آن جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار ائمه جمعه در این است که فضاهای تبلیغی را در دست بگیرند چرا که ائمه جمعه از مولفه‌های قدرت ایران هستند.

وی افزود: ائمه جمعه باید فضای مجازی را در اختیار بگیرند و جوانان را به میدان بیاورند، این ایران قدرتمند که در مقابل استکبار به وجود آمده و دشمن تمام تلاش خود را برای از بین بردن آن بکار بسته باید حفظ شود و ائمه جمعه بزرگترین نقش را در حفظ این قدرت دارند.

مصلحی در ادامه تاکید کرد: یکی از تهدیدات جدی دشمن برای جامعه ما در حوزه مباحث اجتماعی است که باید در این زمینه باید مراقب باشیم.

وی به تمدن‌هایی که در زندگی بشر شکل گرفته گریزی زد و خاطرنشان کرد: امام راحل با یک حرکت این مقوله تمدن اسلامی را در یک جایگاه ویژه‌ای قرار دادند.

وزیر اسبق اطلاعات عنوان کرد: امامان جمعه در برنامه کاری خود باید صحیفه امام را مورد توجه قرار داده و به پیشگویی‌های امام نگاه ویژه داشته باشند.

وی اذعان داشت: امام راحل نکات عجیبی که در قرن‌های آینده قرار است بیفتد بیان می‌کنند که بسیار قابل تامل است.

مصلحی گفت: امام راحل بیان داشته‌اند "از هیاهوی قدرتمندان نهراسید که این قرن به خواست خداوند قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین جهان و حق بر باطل است با اطمینان می‌گویم اسلام ابرقدرت ها را به خاک ذلت می‌کشاند و موانع بزرگ داخل و خارج محدوده خود را یکی پس از دیگری برطرف و بر قله فتح و پیروزی خواهد ایستاد".

وی همچنین تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم طی سال‌های اخیر موضوع افول امریکا را مطرح کردند، این موضوع از سوی برخی‌ها به عنوان سخنرانی احساسی و شعاری قلمداد کردند این در حالی بود که یک عقبه مطالعاتی عمیق در پشت خود دارد.

مصلحی افزود: کلمه آمریکای در حال فروپاشی را در اینترنت اگر سرچ کنید، 14میلیون مقاله معتبر هیئت علمی دانشگاه‌های امریکا را بالا می‌آورد.

به گفته وی، 70 درصد از علت فروپاشی آمریکا در این 14 میلیون مقاله علمی، انقلاب اسلامی ایران بیان شده است.

وی گفت: اسلام و انقلاب اسلامی اندیشمندان دنیای استکبار و اروپا و آمریکا را به سمت خود جذب میکند و این موضوعی غیرقابل انکار است.

وزیر اسبق اطلاعات اضافه کرد: در این مقالات عنوان شده که آمریکا در مسائل اجتماعی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و غیره در حال فروپاشی است و این مقالات توسط هیئت علمی دانشگاه‌های کشورهای اسلامی نوشته نشده است.

وی عنوان کرد: یکی از اندیشمندان بزرگ آمریکایی می گوید "آمریکا در سال 2026 نابود است" این مسئله را با استدلال در کتابی که یک ماه پیش به چاپ رسیده عنوان می‌کند.

ادامه دارد...

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار