عملیات اتصال فاز ۲ کمربندی ۳۶ متری اسلام آباد سنندج آغازشد
کد خبر: 1012315
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FLf
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
شهردار سنندج:
شهردار سنندج از آغاز عملیات اتصال فاز 2 و تکمیل فاز 3 کمربندی 36 متری اسلام آباد در سنندج خبر داد و گفت: در راستای تکمیل این کمربندی اتصال فاز 2 به متراژ 400 متر و تکمیل فاز 3 بطول یک هزار و 400 متر در حال اجرا است.

حشمت اله صیدی در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: پروژه کمربندی اسلام آباد  بطول 5/3 کیلومتر یکی از پروژه های عمرانی است که در سنوات گذشته توسط اداره راه و ترابری سابق آغاز شد و یک و نیم کیلومتر آن نیز توسط این اداره انجام شد.

وی گفت: کاهش و روان سازی ترافیک ورودی شمال شهر سنندج، ارتقاء سطح ایمنی و کاهش تصادفات، کاهش زمان سفرهای درون شهری از مهم ترین اهداف اجرای این پروژه عمرانی است.

شهردار سنندج افزود : یکی از برنامه های عمرانی شهرداری سنندج اتصال میدان امام رضا( ع ) در ورودی ناحیه منفصل شهری ننله به کمربندی اسلام آباد بود که اتصال این میدان به کمربندی اسلام آباد بطول 1700 متر و عرض 36 متر در حال اجرا است.

صیدی از آغاز اتصال فاز 2 و تکمیل فاز 3 کمربندی 36 متری  اسلام آباد در سنندج خبر داد و عنوان کرد:  اتصال فاز 2 نیز به متراژ 400 متر و تکمیل فاز 3 بطول یک هزار و 400 متر در حال اجرا است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در راستای تکمیل فاز 3 کمربندی اسلام  آباد یک دیوار حائل به طول 120 متر و ارتفاع 6 متراحداث خواهد شد.

 صیدی عنوان کرد: احداث دو دهنه پل، یک دهنه با کس بتنی و یک طاقی دهنه 2 متری  هم از دیگر اقدامات در راستای تکمیل از پروژه عمرانی است.

 شهردار سنندج اعلام کرد: در حال حاضر مشکل اصلی پروژه کمربندی اسلام آباد معارض تداخل دیوار اداره زندان به مساحت 12 هزار و 131 مترمربع در مجاورت شهرک الهیه تعاونی روحانیون است که مذاکره برای رفع معارض در حال انجام است.

صیدی ابراز امیداوری کرد: با رفع مشکل معارض و تکمیل کمربندی 36 متری اسلام آباد میدان امام رضا (ع ) به میدان لشکر وصل خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار