جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۲۹ تیر ۹۹
کد خبر: 1011326
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F5i
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۱۴ میلیون و ۴۲۷ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۶۳ هزار مبتلا به مجموع ۳ میلیون و ۸۳۳ هزار نفر رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۱۴ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۷۲۴ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۶۰۴ هزار و ۹۶۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۸ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۱۰۵ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۶۳ هزار و ۲۵۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳ میلیون و ۸۳۳ هزار و ۲۷۱ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۴۲ هزار و ۸۷۷ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۶ هزار و ۵۴۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۷۵ هزار و ۲۴۶ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۷۸ هزار و ۸۱۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۳۷ هزار و ۴۰۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک میلیون و ۷۷ هزار و ۸۶۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۶ هزار و ۸۲۸ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، پرو، مکزیک و شیلی نیز به‌ترتیب با ۷۶۵ هزار و ۴۳۷، ۳۵۰ هزار و ۸۷۹، ۳۴۹ هزار و ۵۰۰، ۳۳۸ هزار و ۹۱۳ و ۳۲۸ هزار و ۸۴۶ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۳۰۷ هزار و ۳۳۵ و انگلیس با ۲۹۴ هزار و ۶۶ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با یک‌میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۱۹، یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۷۷۵ و ۶۷۷ هزار و ۶۳۰ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۲۹ تیر ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار