دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است
کد خبر: 1011150
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F2s
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) ؛
سردار محمدرضا یزدی با بیان اینکه دشمن از مشکلات به وجود آمده در کشورمان سوء استفاده می‌کند، گفت: بیگانگان دلسوز ایران نیستند؛ آن‌ها به دنبال این هستند که بر مشکلات ما بیافزایند و کشورمان را دچار ناامنی کنند.

سردارمحمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به برنامه دشمن برای موج‌سواری بر وضعیت نامناسب اقتصاد کشور و تحمیل فشار بیشتر به ملت ایران به منظور تحریک آن‌ها برای دست زدن به آشوب و اغتشاش اظهار داشت: دشمن سال‌هاست به دنبال ایجاد ناامنی در کشور ما است و از مشکلات به وجود آمده در کشور سوء استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: مردم ما نسبت به مسائل آگاه هستند و می‌دانند که کشور در چه شرایطی قرار دارد؛ لذا این‌گونه نیست که بخواهند بابت مشکلات به وجود آمده، در راستای خواسته دشمن اقدام کنند؛ این ملت مشکلات مختلفی  را پشت سر گذاشته‌اند و می‌دانند که با تداوم همراهی با مسئولان و همچنین اهتمام مسئولان به انجام وظایفشان، مشکلات برطرف خواهد شد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه بیگانگان دلسوز ایران نیستند، گفت: آن‌ها به دنبال این هستند که بر مشکلات ما بیافزایند و کشورمان را دچار ناامنی کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار