25 درصدی نرخ کرایه تاکسی تلفنی در سنندج افزایش یافت
کد خبر: 1011144
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F2m
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سنندج نسبت به سال گذشته بطور میانگین 25 درصد افزایش یافت.

امیر جمشیدنژاد صبح امروز در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: کرایه تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سنندج افزایش یافت.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: هر ساله جلسات متعددی با حضور نمایندگان آژانس‌های تاکسی تلفنی، وانت تلفنی جهت افزایش نرخ برگزار می‌شود و پس از نهایی‌شدن نرخ‌های تعیین شده پیشنهادی؛ این نرخ‌ها به شورای اسلامی شهر جهت تصویب تقدیم شده و پس از تصویب به فرمانداری ارجاع می‌شود.

وی اظهار داشت: پس از تصویب کمیته انطباق فرمانداری نرخ‌های جدید تعیین و به آژانس‌ها ابلاغ خواهد شد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سنندج  نسبت به سال گذشته بطور میانگین 25 درصد افزایش یافت.

جمشیدنژاد افزود: بیشترین نرخ کرایه تاکسی تلفنی مربوط به مسیر فرودگاه به شهرک بعثت، 5 آذر و نایسر با 15 هزار ریال و کمترین آن مربوط به محدوده داخل شهر است.

وی در خصوص نرخ وانت‌های تلفنی و پیک موتوری نیز  اعلام کرد: نرخ کرایه وانت‌های تلفنی با توجه به نوع وسیله نقلیه (وانت پیکان و سایپا) و مسیر و نرخ پیک موتوری هم براساس مسافت و ساعت کارکرد متفاوت است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج تاکید کرد: سامانه پیامکی 100002040 به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت و رسیدگی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات شهروندان است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار