اختصاص ۱۴,۷ میلیارد تومان به مستاجران تحت حمایت کمیته
کد خبر: 1011094
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F1y
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان:
کریم زارع گفت:۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه تامین ودیعه مسکن به خانوارهای اجاره نشین تحت حمایت کمیته امداد اصفهان اختصاص یافت.

  به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از روابط عمومی ، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اعلام اینکه ۱۵ هزار و ۷۴۴ خانوار از مجموع خانوارهای تحت حمایت این نهاد، اجاره نشین هستند، گفت: در شرایط اقتصادی کنونی و با توجه به افزایش قیمت مسکن، شرایط خانوارهای اجاره نشین به ویژه خانوارهای نیازمند تحت حمایت کمیته امداد سخت شده است.

    زارع با تاکید بر اینکه حمایت از این خانوارها برای تامین مسکن مناسب از برنامه های مهم کمیته امداد استان اصفهان است، گفت: ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان با همکاری بنیاد مستضعفان برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تامین ودیعه مسکن به جامعه تحت حمایت این نهاد در استان اختصاص یافته است.

    وی افزود: سقف وام پرداختی به هر خانوار تحت پوشش واجد شرایط در شهر اصفهان ۳۰ و در سایر مناطق استان ۲۰ میلیون تومان است.

    مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان همچنین گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۲۲۹ میلیون تومان کمک بلاعوض نیز در قالب کمک هزینه پرداخت اجاره و ودیعه مسکن امانی به جامعه تحت حمایت پرداخت شده است.

    زارع کمک موثر به همه ۱۵ هزار و ۷۴۴ خانوار مستاجر تحت پوشش کمیته امداد استان را نیازمند منابع مالی بیشتری اعلام کرد و گفت: تمام تلاش فعالان عرصه خیر و احسان در این نهاد بر گشایش راه های جدید برای تقویت جریان کمک رسانی به نیازمندان است.

    وی هم افزایی همه نهادها، سازمان ها و بنیادهای کشوری در کنار مشارکت بیشتر و هدفمند مردم عزیز استان را در شرایط کنونی ضروری توصیف کرد و گفت: تمرکز بر نیازهای اساسی مانند مسکن، بهداشت و درمان و معیشت در کنار توانمندسازی و اشتغال مددجویان با تاکید بر کمک های معوض و تسهیلات قرض الحسنه بسیار راهگشا خواهد بود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار