بهار امسال در تصادفات رانندگی آذربایجان شرقی چند نفر جان باختند
کد خبر: 1010706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Evi
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: سه ماهه اول امسال 194 نفر به علت حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در استان آذربایجان شرقی جان خود را از دست دادند.

علی صفایی‌فرد  اظهار داشت: درسه ماهه اول امسال 194 نفر به علت حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در استان آذربایجان شرقی جان خود را از دست دادند این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد کشته ها 230 نفر بود حدود 16 درصد کاهش داشته است.

وی گفت: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت در استان 166 نفر مرد و 28 نفر زن بودند که هرکدام به ترتیب 9 و 42 درصد کاهش یافته است.

صفایی‌فرد افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با 130 فوتی در جاده‌های برون شهری و روستایی، 47 نفر در مسیرهای درون شهری، 6 نفر در جاده‌های خارج از استان و نامعلوم و سایر راه‌ها گزارش شده است، همچنین در طی این مدت هفت نفر از این تعداد نیز خارج از حریم جاده (موارد غیرترافیکی) و 4 نفر نیز با فاصله بیش از 30 روز اززمان تصادف فوت کرده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان با اعلام اینکه در خرداد ماه امسال 99 نفر بر اثر حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند، گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و درصد کاهش داشته است.

صفایی‌فرد همچنین با اعلام اینکه در طی سه ماهه اول امسال تعداد مصدومین حوادث رانندگی مراجعه کننده به ادارات پزشکی قانونی استان 3هزار و 310 نفر بوده است که از این تعداد 2هزار و 529 نفرمرد و 781 نفر زن بودند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد مصدومین حوادث ترافیکی 4 هزارو 330 نفر گزارش شده بود حدود 24 درصد کاهش یافته است.

وی گفت: در خرداد ماه امسال یک هزار و 394 نفر در اثر حوادث رانندگی مصدوم و به ادارات پزشکی قانونی مراجعه کردند که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته که یک هزار و 584 نفر بوده حدود 12 درصد کاهش نشان می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: تعداد کل تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در طی سال 98 در استان 882 نفر بود که از این تعداد 177 نفر زن و 705 نفر مرد بوده است. مصدومین این حوادث نیز درسال 98 بالغ بر 17 هزار و 126 نفر گزارش شده است که 4هزار و 800 نفر از آنان زن و12 هزارو 326 نفر مرد می باشند.

برچسب ها: بهار ، امسال ، رانندگی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار