مدیریت هزینه  شاخصه مهم کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی
کد خبر: 1010660
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Euy
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان نمود
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: صرفه جویی و مدیریت هزینه‌کرد شاخص‌ مهم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان بود که این کنگره را در بین برنامه‌های کشوری برجسته کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: صرفه جویی و مدیریت هزینه‌کرد شاخص‌ مهم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان بود که این کنگره را در بین برنامه‌های کشوری برجسته کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» در سی و دومین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: کنگره شهدای استان با صرفه‌جویی‌ در وقت و منابع مالی و دقت در حسن انجام برنامه‌ها، یکی از مردمی‌ترین کنگره شهدا را در کشور بود.

وی ادامه داد: تداوم راه کنگره شهدای استان تکلیف است چراکه مقام معظم رهبری از استان مرکزی انتظار دارند و همه باید به بهترین وجه ممکن در این راستا نقش‌آفرینی کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: جمع‌بندی دستاوردهای کنگره از سوی اعضای ستاد  برگزاری این برنامه ضرورت است و همه باید آثار و ثمرات کارهای انجام شده را برای مردم تبیین کنند.

سردار کریمی افزود: بیش از ۲۰۰ هزار نفر به‌طور مستقیم درجریان برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی با برنامه های کنگره در ارتباط بودند و این هنری بزرگ بود که عملیاتی شد.

وی ادامه داد: اهدای ۶۲۰ جهیزیه به برکت کنکره شهدای استان به زوج‌های جوان توانست از به وجود آمدن بسیاری از آسیب ها و مشکلات جلوگیری کند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نیز در این آیین گفت: کار با عظمت کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در سایه همکاری و همدلی انجام شد و این  الگو  باید در تمامی راهبردهای فرهنگی و مسئولین ارشد استان دعملیاتی شده و تداوم یابد.

سرهنگ پاسدار «غلامرضا کریمی» افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کنگره در آینده نزدیک با حضور کارگروه ها،اجلاسیه ها و کمیته ها در دستور کار قرار داشته و بخش بزرگی از دستاوردها به نمایش گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: دستاوردهای کنگره شهدای استان تا سال‌های زیادی قابل بهره‌برداری است و  به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده  تا کلیه دستاوردها و اقدامات کنگره ماندگار باشد و قابلیت استفاده برای آیندگان را داشته باشد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی خاطرنشان کرد: تکمیل و پیشرفت بیش از ۸۰ درصد عملیات اجرایی موزه دفاع مقدس استان از جمله دستاوردهای این کنگره است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار