روستاهای اطراف در انتخابات شورا جزو حریم و محدوده تبریز هستند بعد از آن نه!
کد خبر: 1008512
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EMK
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
عضو شورای شهر تبریز گفت: قرار نیست که هرجا به نفع بود الحاقی‌ انجام ‌شود و هرموقع نبود انجام نشود الحاقی شدن یا نشدن براساس تصمیم هیئت دولت است نه مدیران دیگر.

فریدون بابایی  در جلسه شورای شهر تبریز با اشاره به نامه فرمانداری در خصوص ارائه خدمات به روستا‌های الحاقی اظهار داشت: نامه فرمانداری مبنی بر اینکه روستا‌های اطراف به صورت محله در تبریز محسوب شود که دو روستای فتح آباد و کرکج‌  نیامده است که باید این دو روستا نیز دیده شود.

وی افزود: در ادامه آن فرمانداری گفته شهرداری در روستاهای اوغولو‌ و سهلان هزینه عمرانی  نکند اما به عنوان روستا‌های حریم می‌تواند در آنها هزینه کند که خواستار شفاف سازی در خصوص روستا‌های الحاقی و حریم و عدم تبعیض در این خصوص هستیم.

بابایی اقدم با بیان اینکه حذف کد‌های الحاقی با تصویب هیئت دولت امکانپذیر است گفت: اگر هیئت دولت این را مصوب کرده مصوبه هیئت دولت ارائه شود در غیر این صورت این نامه‌ها درست نیست و باید تکلیف روستا‌های الحاقی و حریم معلوم شود.

این عضو شورای شهر گفت: قرار نیست که هرجا به نفع بود الحاقی‌ انجام ‌شود و هرموقع نبود انجام نشود الحاقی شدن یا نشدن براساس تصمیم هیئت دولت است نه مدیران دیگر.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر که می‌گویند به روستا‌هایی‌ که فرمانداری گفته خدمات ندهید، نباید اینگونه سخن بگویند چرا که در انتخابات شورای شهر از همین روستا‌ها برای انتخاب اعضا رای داده‌اند و صندوق رای وجود داشته گفت؛ معاون خدمات شهرداری بازخواست می‌شود که چرا به این روستا‌ها خدمات داده‌ اما باید به این روستا‌ها خدمات می‌دادند چون در آنجا انتخابات شورای‌ شهر تبریز برگزار شده و بودجه‌های عمرانی نیز برای ارایه خدمات در نظرگرفته شده است.

بابایی اقدم با بیان اینکه وجود دهیاری در سه روستای محدوده شهر تبریز غیرقانونی است و لازم است شورای استان و شهرستان این تخلف را پیگیری کنند گفت: روستا‌هایی که گفته می‌شود در حریم‌هستند اینگونه نیست و آنها در محدوده تبریز و روستا‌های الحاقی تبریز هستند.

برچسب ها: تبریز ، شهر ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار