سال گذشته ۲۳ زندانی غیرعمد در میانه آزاد شدند
کد خبر: 1006901
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DwL
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
دادستان عمومی و انقلاب میانه و رییس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گفت: به همت خیران سال گذشته ۲۳ زندانی جرایم مالی غیرعمد در شهرستان با پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال مطالبه طلبکاران آزاد شدند.

محمود محمودیان  در جلسه سالانه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان با بیان اینکه نهاد مقدس انجمن حمایت از زندانیان و خانواده های آنان یک نهاد حمایتی مهم در کنار سایر نهادهای حمایتی است که در جای خود بسیار ارزشمند هستند، افزود: این نهاد در راستای تامین امنیت جامعه که رکن اساسی هر جامعه است تلاش می کند زیرا بدون امنیت هیچ اقدام، تلاش و فعالیت اجتماعی و اقتصادی به نتیجه نمی رسد.

وی همچنین گفت: توسعه و پیشرفت در سایه امنیت حاصل می شود و لازمه امنیت اصلاح و برخورد با افرادی است که مرتکب جرم و جنایت می شوند و در این بین باید با حمایت از خانواده های این افراد از بروز هر گونه بزه در میان آن ها جلوگیری کرد.

دادستان میانه با قدردانی از نوع دوستی مردم و خیرین و پشتیبانی و حمایت مسوولین در انجام اهداف انجمن حمایت از زندانیان میانه بر حساسیت هر چه بیشتر برای حمایت از خانواده های زندانیان و تامین نیازهای آنان در جهت تامین امنیت لازم در جامعه تاکید کرد.

وی با اشاره به ایجاد اقداماتی در راستای درآمد زایی برای انجمن ایجاد درآمد پایدار را سبب حمایت بیشتر از خانواده های زندانیان عنوان کرد .

محمودیان در ادامه، کارآفرینی و ایجاد کارگاههای مختلف برای اشتغال زندانیان را سبب پیشگیری از مسائل و آسیبهای مختلف برشمرد.

دادستان میانه با اشاره به خدمات ارزشمند انجمن حمایت از زندانیان شهرستان در حمایت از تحت پوششین خود از تلاش، همراهی و حمایت همه جانبه مسوولین شهرستان، مردم و خیرین در یاری رساندن به انجمن و تحقق اهداف والای آن قدردانی کرد.

وی گفت: در سال ۹۸ هزینه مستمری خانواده های تحت پوشش به صورت ماهانه در مجموع به مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال پرداخت شد.

برچسب ها: زندانی ، تبریز ، حمایت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار