مجلس انقلابی باید دغدغه اقشار ضعیف جامعه را بداند
کد خبر: 1006574
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dr4
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
نماینده مردم بناب در مجلس گفت: از منظر قانونگذاری و نظارت برحُسن اجرای قوانین، مجلس یازدهم باید به مشکلات اقتصادی و توجه به اقشار آسیب‌پذیر و استان‌های محروم کشور، باید التزام داشته باشد.

محمد باقری‌بنابی در توضیح گام‌های تحول‌گرایی مجلس یازدهم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: از منظر قانونگذاری و نظارت بر حُسن اجرای قوانین باید به مشکلات اقتصادی و توجه به اقشار آسیب‌پذیر و مستضعف و توجه به استان‌های محروم کشور، مجلس یازدهم باید التزام داشته باشد.

نماینده مردم بناب در مجلس افزود: در تصویب لوایح و طرح‌ها مجلس باید توجه ویژه‌ای به اندیشه‌ها و آرمان‌های رهبری معظم انقلاب  داشته باشد تا بتوان مسیر شکوفایی جامعه را به‌خوبی طی کرده و عدالت اجتماعی را در سراسر کشور گسترش دهیم.

باقری‌بنابی  با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری  بر تحول‌گرایی در عرصه‌های اقتصادی، تاکید کرد: تحولات با هدف تحقق منافع ملی در دستور کار مجلس و دولت قرار گرفته است و مجلس یازدهم باید توجه ویژه‌ای به مستضعفان و محرومان داشته باشد و سطح زندگی آنها را ارتقا دهد.

 وی با بیان اینکه  نمایندگان مجلس انقلابی باید، دغدغه اقشار ضعیف جامعه را بداند، متذکر شد: تصمیم‌گیری‌ها در صحن باید کارشناسی بوده و نباید رنگ و بوی جناحی  و طیفی داشته باشد. انقلابی بودن به معنی مدیریت، تفکر و اقدام جهادی است؛ یعنی باید دغدغه‌های مردم را بفهمیم و  راهکار برای آن پیدا کنیم.

نماینده مردم بناب در مجلس با تاکید بر لزوم افزایش حقوق افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)  و بهزیستی رزمندگان اسلام، تصریح کرد: افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)  و بهزیستی، رزمندگان  معسر و برخی جانبازان در تنگنا زندگی می‌کنند و  برای امرار معاش با مشکل روبه رو هستند، امروز بازنشسته‌ها در مجموعه‌های مختلف از آموزش و پرورش تا سایر دستگاه‌های اجرایی مشکلاتی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم در مجلس نهم و یازدهم  با اشاره به اهمیت تحول‌خواهی و وظیفه مجلس یازدهم از زمان آغاز به‌کار خود، تصریح کرد: درباره موضوع تحول‌خواهی و تحول‌آفرینی ؛ مجلس از تمام توان خود برای تحول در جامعه و کشور استفاده خواهد کرد تا مردم محصول این تحولات را در زندگی خود ببینند.

برچسب ها: مجلس ، انقلاب ، بناب
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار