اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز
کد خبر: 1005126
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DTi
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
رئیس گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز از اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد این دانشگاه برای سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد.

حمید احمدی  درخصوص فراخوان ثبت‌نام جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان برای سال تحصیلی آتی اظهار داشت: بنیاد ملی نخبگان بر اساس آئین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1400-1399 اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور اعطا می‌کند.

به گفته وی، متقاضیان بهره‌مندی از جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1400-1399 می‌توانند از تاریخ 20 خرداد لغایت 20 تیر امسال با مراجعه به سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان، موسوم به سامانه سینا به آدرس sina.bmn.ir، نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه این مهلت قابل تمدید نیست، یادآور شد: بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی درخواست‌ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی را که بالاترین امتیاز را از فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب کرده‌اند، از طریق سامانه سینا اعلام خواهد کرد.

رئیس گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز، متذکر شد: دانشجویان مستعد می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات نحوه ثبت‌نام و بارگذاری مدارک در سامانه سینا به وب سایت رسمی گروه حمایت از استعدادهای درخشان به آدرس dotsa.tabrizu.ac.ir مراجعه نمایند. 

احمدی همچنین درخصوص جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان اضافه کرد: بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت مادی و معنوی از دانشجویان نخبه و هدایت این استعدادهای برتر به سمت اولویت‌های راهبردی کشور، تسهیلات و جوایز متنوعی را طراحی و ارائه می‌کند که از آن جمله می‌توان به اعتبار آموزش یاری، اعتبار همکاری علمی- اجرایی، اعتبار فن یاری، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توانمندی آموزشی/ کارآفرینی، اعتبار شرکت در مجامع علمی خارجی، اعتبار اعزام به فرصت مطالعاتی، راتبه دانشجویی، اعتبار هسته مسئله محور پژوهشی/ فناورانه، تسهیلات نظام وظیفه، بیمه تکمیلی درمان، هدیه ازدواج، ودیعه اجاره مسکن و غیره اشاره کرد.

وی، تعداد دانشجویان دانشگاه تبریز که در سال تحصیلی  1399-1398 مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان شده‌اند را مجموعاً 58 نفر اعلام کرد و بیان داشت: ضمناً تعداد دانشجویان مشمول این جوایز در سال‌های تحصیلی 98-1397 و 97-1396 به ترتیب 48 و 19 نفر بوده است، از این‌رو مشاهده می‌شود تعداد دانشجویان برگزیده دانشگاه تبریز در سال تحصیلی جاری، نسبت به‌مدت مشابه دو سال تحصیلی گذشته روندی صعودی داشته و به ترتیب 10 و 39 نفر افزایش داشته است.

برچسب ها: دانشگاه ، تبریز ، نخبه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار