کشف اقلام بهداشتی_پزشکی در مرزهای آذربایجان غربی
کد خبر: 1004929
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DQX
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
طی سال جاری صورت گرفت؛
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: امسال ۱۵۲ عملیات کشف قاچاق در مرزهای استان انجام شده است.

سردار یحیی حسین خانی با اشاره به عملکرد مرزبانی استان در حوزه قاچاق تصریح کرد: طی دو ماه اول سال جاری ۱۵۲ عملیات قاچاق منجربه کشف شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۳۳۱ عملیات بوده است.
وی بابیان اینکه امسال ۸۶ قاچاقچی دستگیر شده است، گفت: ارزش ریالی اقلام کشفی طی سال جاری بیش از ۸۷ میلیارد و ۲۲۷ میلیون ریال برآورد شده است.

سردار حسین خانی ادامه داد: در طول سال گذشته ۲۲۳۵ مورد عملیات منجر به کشف در جهت مبارزه با قاچاق به ارزش بیش از ۷۳۷ میلیارد ریال انجام گرفته که نسبت‌ به‌ سال ۹۷ با کاهش ۱۴ درصدی مواجه بودیم.

وی مواد دخانی، لوازم ارایشی، البسه، احشام، زیور الات و دارو را از جمله اقلام قاچاق کشف شده توسط مرزبانان استان اعلام کرد و ادامه داد: امسال احشام قاچاق به ارزش ۵۴ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال، دخانیات کشفی به ارزش ۹ میلیارد و ۹۴۲ میلیون ریال و یک میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال ارزش لوازم صیادی قاچاق کشف شده است.

فرمانده مرزبانی استان با اشاره به کشف اقلام بهداشتی، دارویی قاچاق طی سال جاری افزود: ۱۰۲ میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال ارزش اقلام دارویی- بهداشتی و لوازم پزشکی کشف شده است.

وی با بیان اینکه اولویت هر کشور امنیت است و باتوجه به اینکه این نعمت امنیت خریدنی نیست و باید ایجاد شود،افزود: مرزبانان پشتیبان و پیرو ولی فقیه و ادامه دهنده راه شهدا هستند و تامین امنیت و آرامش در طول ۹۶۷ کیلومتر نوار مرزی استان از مهمترین وظایف این نیروها است.

سردار حسین خانی با توجه به وسعت مرز استان و همسایگی با ۳ کشور تصریح کرد: با تلاشهای شبانه روزی نیروهای مرزبانی، امنیت کاملی در مرزها برقرار است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی