پیمایش بیش از ۲ میلیون و ۱۵۰ انشعاب آب در استان اصفهان
کد خبر: 1004269
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DFt
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان:
رضا رضایی گفت: در سال جاری اجرای جامع طرح پیمایش انشعابات آب در ۹۳ شهر و بیش از ۹۵۳ روستا، در سطح استان صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان اعلام کرد: با اجرای این پروژه که با همکاری بیش از 270کنتور نویس انجام می شود، علاوه برشناسایی و قطع انشعاب های غیر مجاز، می توان انشعاب های پرمصرف یا تغییر کاربری و تغییر واحد را شناسایی و وضعیت آنها را به روز رسانی کرد.

وی ادامه داد: در این طرح، راستی آزمایی شماره تلفن همراه مشترکین نیز بررسی می گردد تا از دریافت قبوض به صورت الکترونیکی توسط آنها اطمینان حاصل گردد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان در خصوص پیمایش باغات، واحدهای تفریحی و صنعتی عناون کرد: با پیمایش انشعاب آب  باغات ، استخرها ، واحدهای تفریحی و صنعتی در صورتی که با واحدهایی مواجه شویم که آب را بیش از الگوی تعریف شده مصرف می کنند، به آنها اخطار لازم داده می شود که این امر تاثیر به سزایی در جلوگیری از مصرف بی رویه آب دارد.

وی با اشاره به میزان مصرف سرانه آب در اصفهان اظهار داشت: هم اکنون میزان سرانه آب شرب  و بهداشت در اصفهان در حدود 150 لیتر درشبانه روز است، که در این میان اجرای طرح پیمایش انشعابات آب درکاهش این عدد تاثیرگذار است.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان با اشاره به پیمایش انشعاباتی که تغییر کاربری داده اند و با افزایش مصرف در ظرفیت قراردادی مواجه شده اند، اظهار داشت: با پیمایش این گونه واحدها نه تنها محاسبات دقیق آب بها صورت می گیرد، بلکه خدمات بهتری هم به مشترکین ارائه می شود، چراکه با افزایش تعداد واحدها، قطر کنتور نیز افزایش  می یابد و در این پیمایش با تعویض کنتور قدیمی با کنتور با قطر بیشتر، میزان آب بیشتری با فشار مناسب در اختیار مشترکین قرار می گیرد که به نوعی خدمات رسانی بهتر محسوب می شود.

رضایی با بیان اینکه در حال حاضر 676 هزار انشعاب فاضلاب به مشترکین واگذار شده است تصریح کرد:در سال جاری طرح فروش انشعاب فاضلاب در مکان هایی که دارای امکانات  فنی هستند، با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه بلند مدت ادامه دارد و متقاضیان می توانند از طریق سامانه 1522  در خواست خود را ثبت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار