مرادی: کنترل بازار خودرو باید اولویت اصلی روز‌های پایانی مجلس دهم باشد
کد خبر: 1003140
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cxg
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ورود جدی و برخورد با متخلفین در بازار خودرو حداقل کاری است که مجلس در روز‌های پایانی می‌تواند انجام دهد و گام مثبتی در کارنامه مجلس دهم شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: احمد مرادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به ضرورت ورود مجلس به وضعیت بازار خودرو، بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع افزایش قیمت افسارگسیخته خودرو و مطالبه مردم برای دسترسی به خودرویی با کیفیت و با قیمت مطلوب مجلس باید به این موضوع در آخرین روز‌های عمر خود ورود کند.

وی در ادامه اظهار کرد: عدم نظارت صحیح دولت و بازگذاشتن دست دلالان با اجرای سیاست‌های غلط موجب مشکلات عدیده‌ای در این صنعت شده که بی‌اعتمادی مردم را نیز به دنبال دارد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر یک از نمایندگان مجلس در این روز‌ها به نحوی در این خصوص اظهار نظر کرده و از این وضعیت به شدت انتقاد کرده اند. این امر قابل قبول نیست که دولت بگوید دلالان در وضع موجود دست دارند چراکه دولت باید با سیاست‌های صحیح جلوی آنان می‌ایستاد.

وی در ادامه تاکید کرد: ایران خودرو و سایپا نیز قیمت‌های خود را زیر سایه نبود نظارت افزایش داده اند. تقاضای مردم در این حوزه برآورده نمی‌شود. اولویت مجلس دهم در این روز‌های پایانی باید ورود به بحث قیمت خودرو و برخورد با متخلفین چه در دولت و چه در خارج دولت باشد.

وی افزود: سازمان بازرسی کل کشور نیز در کنار مجلس باید به این مسئله ورود کند. این حداقل کاری است که مجلس در روز‌های پایانی می‌تواند انجام دهد و می‌تواند گام مثبتی در کارنامه مجلس دهم باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار