مفاهیم دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت در مدارس و دانشگاه‌ها تبیین شود
کد خبر: 1002200
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CiW
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
فرمانده سپاه استان مرکزی:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مفاهیم دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت در مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی تبیین و تشریح شود گفت: ظرفیت محققان و پژوهشگران برای ثبت و انتشار مفاهیم دفاع مقدس به کار گرفته شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مفاهیم دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت در مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی تبیین و تشریح شود گفت: ظرفیت محققان و پژوهشگران برای ثبت و انتشار مفاهیم دفاع مقدس به کار گرفته شود.

سردار محسن کریمی نشست گام دوم کنگره ملی شهدای استان مرکزی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گام دوم این کنگره اظهار داشت: سازوکار اساسی در کنگره های شهدا بازخوانی و تبیین فرهنگ دفاع مقدس است و وقتی می گوییم فرهنگ دفاع مقدس دنیایی از محتوا و فعالیت ها در آن نهفته و هرچقدر در این میدان قدم برداریم هنوز کم گذاشته ایم.

وی ادامه داد: بازخوانی عملیات ها در دفاع مقدس که به برکت کنگره شهدای استان انجام شد یک ابتکار در روند تبیین فرهنگ دفاع مقدس بود که خوشبختانه امروز به دستاوردهای بسیار خوبی در این راستا دست پیدا کردیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد: با حفظ ساختار و سازمان کنگره بازخوانی عملیات ها در دفاع مقدس با قوت ادامه خواهد داشت و از هیچ تلاشی در این عرصه دریغ نخواهیم کرد چراکه این کار یک رسالت بزرگ است که باید انجام شود.

کریمی تصریح کرد: بازخوانی عملیات ها در دفاع مقدس در سطح دانشگاه ها و مدارس امروز یک ضرورت است و برای تبیین روحیه ها و رشادت های رزمندگان باید از همه توان استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین محققین و پژوهشگران دفاع مقدس پایه جدیدی را در عرصه تاریخ نویسی بنانهادند چراکه این محققین جایگاه و روحیات رزمندگان و انسان هایی که در دفاع مقدس مجاهدت کردند به خوبی نشان می دهند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی برضرورت نقش‌آفرینی محققان در تبیین فرهنگ دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: امروز حمایت از محققین و پژوهشگران دفاع مقدس یک ضرورت است چراکه اقدامات این عزیزان در آینده برای نسل جوان اثرگذار خواهد بود.

وی بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه ای از ارزش ها است که بسیاری از آنها گفته نشده و امروز باید با کمک این محققین و علاقمندان این ناگفته ها را به نسل جوان منتقل دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار