اجرای ۳۰ برنامه برای توسعه بیمه اجتماعی روستاییان اردبیل
کد خبر: 1001651
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CZf
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل:
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: تا پایان امسال ۳۰ برنامه عملیاتی برای توسعه بیمه اجتماعی روستاییان اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، رضا عبداللهی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: این برنامه‌ها با تبعیت از ماموریت‌ها و برنامه‌های عملیاتی ستاد صندوق و نیز برنامه‌های راهبردی و توسعه‌ای استان تدوین شده و در جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در جامعه هدف بویژه در کانون‌های تلاش و تولید با هدف توانمندسازی روستاییان در مرحله اجرا می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه جامعه هدف صندوق در استان اردبیل با استناد به سرشماری 1395 و ابلاغ ستاد صندوق به 181 هزار و 385 نفر افزایش یافته، بیان کرد: از این تعداد 145 هزار و 452 نفر جمعیت روستایی و 35 هزار و 933 نفر جمعیت هدف در  شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت می‌باشد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان گفت: توسعه بیمه اجتماعی یکی از برنامه‌های راهبردی و توسعه‌ای استان اعلام شده است.

 عبداللهی تصریح کرد: برنامه عملیاتی صندوق استان بر مبنای اهداف، سیاست‌ها و ماموریت‌های صندوق و همچنین با محوریت "بسته 10 گانه سیاست‌های راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر" و نیز بر پایه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان تدوین و در راستای گسترش عدالت اجتماعی و افزایش رفاه اجتماعی در جامعه هدف با تلاش و همت مضاعف در حال اجرا می‌باشد.

وی تاکید کرد: بازسازی تولید روستاها و توانمندسازی روستاییان توسعه بیمه اجتماعی باید به عنوان یک ضرورت در گفتمان توسعه و برنامه‌های توسعه‌ای کشور مورد توجه جدی قرار گیرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان گفت: در حال حاضرهیچگونه مانع و محدودیتی برای تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف در صندوق وجود ندارد و ماموریت صندوق یاری کردن دولت در افزایش رفاه اجتماعی در جامعه هدف می‌باشد و در این مسیر تلاشگران صندوق برای تحقق اهداف و ماموریت‌های صندوق از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار