تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی برای تحویل به مردم
کد خبر: 996285
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BB7
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین مطرح کرد
مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین گفت: روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی بسیج جامعه زنان استان قزوین تولید و به بسیج سازندگی جهت توزیع بین مردم تحویل داده می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین در گفتگو با خبرنگار جوان درباره اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط خواهران بسیجی بسیج جامعه زنان در این استان، گفت: در ابتدای کار ما طی یک فراوخوان از همه خیاط‌ها جهت تولید ماسک و گان دعوت به عمل آوردیم.
 
تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی برای تحویل به مردم

وی افزود: در حال حاضر خواهران بسیجی در ۸ سوله مشغوله به تولید ماسک و لباس‌های مورد نیاز پرسنل بیمارستانی هستند که روزانه نزدیک ۲۰ هزار ماسک توسط آنان تولید و به بسیج سازندگی تحویل داده می‌شود.

رضایی بیان کرد: برای دوخت ماسک و گان چند تن از خیرین استان قزوین هزینه برخی از چرخ‌های خیاطی را پرداخت کردند که جای تقدیر و تشکر دارد. همچنین دوخت گان لباس ویژه پرسنل بیماری را در استان قزوین دانشجویان خواهر بسیجی بر عهده گرفتند.
 
تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی برای تحویل به مردم

مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده گفت: همچنین تا امروز حدود ۹۶ نفر امدادگر، بهیار و پرستار بسیجی برای بهیاری در بیمارستان‌ها ثبت نام کردند و به کار گیری شدند.

وی ادامه داد: در زمینه غربالگری تیم‌های چهارنفری در استان قزوین تشکیل شده که با حضور در درب منازل بیماران کرونایی را شناسایی کرده و اطلاعات لازم را به خانواده‌ها انتقال می‌دهند.
 
تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی برای تحویل به مردم

رضای در پایان خاطرنشان کرد: همچنین از دیگر اقدامات و فعالیت‌های خواهران بسیجی تهیه بسته‌های سبد غذایی و پوشاک و اهدای آن به خانواده‌های نیازمند است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار