گوشت شناسنامه‌دار بهداشتی در تبریز توزیع می‌شود
کد خبر: 993618
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AU6
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: در آستانه عید نوروز و دسترسی بیشتر مردم به گوشت‌های شناسنامه‌دار بهداشتی و با قیمت مناسب با حضور خودروهای یخچال‌دارسازمان در تمام مناطق شهرداری تبریز گوشت گوساله نرتوزیع می‌گردد.

کریم قدرتی اظهار داشت: این توزیع طبق برنامه زمانبندی شده از روز چهارشنبه این هفته از ساعت۳۰/ ۱۱ صبح با خودروهای یخچال‌دار کشتارگاه تبریز و در محوطه شهرداری‌ها انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بسته‌های یک کیلویی گوشت شناسنامه‌دار خالص گوساله نر با نرخ ۷۲۷۵۰۰ ریال عرضه می‌گردد.

قدرتی ادامه داد: در صورت استقبال از گوشت‌های بسته‌بندی بهداشتی این طرح در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری نیز اجرا خواهد شد. 

مدیرعامل سازمان کشتارگاه تبریز در بخش دیگر سخنان خود اضافه کرد: بعد از شناسنامه‌دار کردن و بسته‌بندی بهداشتی گوشت در کشتارگاه تبریز جهت اطمینان خاطر شهروندان تمام گوشت‌های استحصالی سلفو‌ن‌بندی نیز می‌شوند.

وی متذکر شد: گوشت‌های استحصالی چندین نوبت در کشتارگاه معاینه می‌گردند و بعد از مراحل مختلف و گذراندن ۲۴ ساعت در سردخانه برای ارائه به شهروندان به قصابی‌های سراسر شهر توزیع می‌گردند. 

مدیرعامل سازمان کشتارگاه تبریز تاکید داشت: هر گوشتی که دارای شناسنامه کشتارگاه تبریز باشد در سلامت کامل است و از همه نظر مورد تائید است.

وی گفت: شهروندان عزیز قبل از حصول اطمینان شناسنامه‌دار بودن گوشت نسبت به خریداری آن اقدام نکنند.

قدرتی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند گوشت موردنیاز خود را از فروشگاه مرکزی واقع در کشتارگاه تبریز یا طبق برنامه زمانبندی  زیر می‌باشد که به‌صورت مستقیم از مناطق شهرداری تهیه کنند همچنین تمام اطلاعات در سایت رسمی سازمان به آدرس www.ish.tabriz.ir کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز موجود است:

چهارشنبه محوطه شهرداری مرکز واقع در چهارراه ابوریحان
  پنجشنبه شهرداری منطقه ۳ 
 شنبه منطقه ۴ 
 یکشنبه منطقه ۲ 
 دوشنبه منطقه ۵ 
سه‌شنبه منطقه ۶ 
 چهارشنبه منطقه ۸ 
 پنجشنبه منطقه ۱۰

برچسب ها: گوشت ، تبریز ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار