همراهی مشترکین برای گذر از زمستان بدون خاموشی
کد خبر: 988522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00499u
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
مدیرعامل شرکت برق آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای خواستار شد؛
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای از مردم آذربایجان غربی از تمامی شهروندان آذربایجان غربی درخواست کرد تا با مصرف بهینه انرژی و کاهش مصرف برق این شرکت را در تامین برق پایدار شهر یاری کنند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

مردم شریف آذربایجان غربی

با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص کاهش دمای هوا مصرف انرژی برق و گاز در روز‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

خوشبختانه تا به امروز شاهد مشکلی در پایداری برق نبودیم اما با توجه به روند کاهش دما و سرمای شدید در روزها و هفته‌های آتی و به طبع افزایش مصرف برق و گاز، شاهد رشد بار در شبکه خواهیم بود، بر همین اساس در این شرایط به منظور تامین برق پایدار، بیش از هر زمان دیگری به مدیریت مصرف برق از سوی مشترکین آذربایجان غربی هستیم.

اکبر حسن بکلو در ادامه این اطلاعیه تاکید کرده: اگر مشترکین آذربایجان غربی حداقل ۲۰ درصد از مصرف برق خود را طی دو هفته آینده کاهش دهند دیگر شاهد خاموشی ناشی از عدم تامین گاز نیروگاه ها نخواهیم بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق اشاره کرده است:خانواده صنعت برق آذربایجان غربی و خدمتگذاران مردم شبانه روز از هیچ تلاشی برای تامین برق پایدار برای هم استانی ها دریغ نخواهند کرد و امیدواریم مردم فهیم و همیشه همراه آذربایجان غربی نیز در این راه با رعایت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف ما را در این راه همراهی کنند تا زمستان سرد امسال را بدون بروز مشکل پشت سر بگذاریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی