برخی مدعیان خط امام در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند
کد خبر: 980232
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00470C
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
آیت‌الله ری‌شهری:
در فتنه اخیر برخی از کسانی که مدعی بودند خط امامی هستند و سال‌ها در این نظام حضور داشتند، جای موسی و فرعون معاصر را تغییر دادند و در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند و این خود یکی از ویژگی‌های آخرالزمان است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش مهر، آیت‌الله محمدی ری‌شهری عضو مجلس خبرگان رهبری روز گذشته پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه گفت: ساده‌ترین راه شناخت راهنمایان راستین، رفتار و کردار آن‌ها است، در مقابلِ مؤمن آل فرعون که از مردم می‌خواست از راهنمایی او بهره گیرند، فرعون نیز مدعی هدایتگری بود که نمونه امروز آن امریکا است که خود را خیرخواه مردم می‌نمایاند در حالی که در وقایع اخیر همگان مشاهده کردند مزدوران امریکا برای کشتن مردم و غارت اموال چگونه اجیر شده بودند در حالی که رسانه‌های غربی این مزدوران را مردم خطاب می‌کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب در نقطه مقابل فرعون معاصر، همانند موسی هستند، که ایشان همواره مسیر صواب را تبیین می‌کنند؛ اما متأسفانه در فتنه اخیر برخی از کسانی که مدعی بودند خط امامی هستند و سال‌ها در این نظام حضور داشتند، جای موسی و فرعون معاصر را تغییر دادند و در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند و این خود یکی از ویژگی‌های آخرالزمان است.

آیت‌الله ری‌شهری با بیان یکی از ویژگی‌های دوره آخرالزمان تصریح کرد: فتنه در صدر اسلام سبب شکست اسلام در تقابل‌ها شد، اما طبق روایتی از پیامبر اکرم (ص)، در آخرالزمان پیروان راستین اسلام از فتنه‌ها رها می‌شوند و منافقین مشخص می‌گردند و نابود خواهند شد. وی افزود: کسانی که در مقابل امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ایستادند و از امریکا و ایادی جنایتکارش حمایت کردند، در واقع از کشتن مردم و غارت اموال مردم حمایت کردند و این همه خسارت به کشور وارد نمودند و این واقعه اخیر ماهیت این مزدوران را بیش از پیش روشن ساخت.
آیت‌الله ری‌شهری در پایان خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۸۸ گفتم کسانی که در برابر این نظام اسلامی ایستادند عاقبت به خیر نمی‌شوند و در صف امریکا و اسرائیل خواهند بود و اکنون به روشنی این واقعیت را می‌بینیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار