احتمال بیشتر شدن میزان کاهش تولید اوپک به ۱/۶ میلیون بشکه در روز
کد خبر: 980002
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046wU
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
سرويس اقتصادی جوان آنلاين: اوپک و همپیمانان تولیدکننده‌اش کاهش بیشتر توافق کاهش تولید کنونی به میزان حدود ۴۰۰ هزار بشکه در را برای رسیدن به کاهش روزانه ۶/ ۱ میلیون بشکه بررسی خواهند کرد.
به گزارش رویترز، وزیر نفت عراق گفت اوپک و همپیمانان تولیدکننده‌اش کاهش بیشتر توافق کاهش تولید کنونی به میزان حدود ۴۰۰ هزار بشکه در را برای رسیدن به کاهش روزانه ۶/ ۱ میلیون بشکه بررسی خواهند کرد. تامر غصبان به خبرنگاران در بغداد گفت: سازمان کشور‌های صادرکننده نفت و همپیمانانش موسوم به اوپک پلاس، در نشست این هفته خود در وین افزایش میزان کاهش تولید را بررسی خواهند کرد. صادرکنندگان نفت خام اوپک پلاس سه سال است برای توازن بازار و تقویت قیمت‌ها، تولید خود را هماهنگ کرده‌اند. توافق کنونی که بر اساس آن روزانه ۲/ ۱ میلیون بشکه نفت در روز از ماه ژانویه کاهش تولید صورت گرفته است در پایان ماه مارس منقضی خواهد شد.
این مقام عراقی گفت عراق صد درصد به توافق کاهش تولید پایبند بوده است. وزارت نفت عراق دیروز اعلام کرد این کشور در ماه نوامبر روزانه ۵ /۳ میلیون بشکه نفت صادر کرده است. مجموع تولید نفت این کشور در ماه نوامبر ۶۲ /۴ میلیون بشکه در روز بوده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار