شهروندان اصفهاني از آموزش هاي پليسی بهره مند می شوند
کد خبر: 977256
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046EC
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان:
كارشناسان آموزش همگاني پليس اصفهان در 7 ماه گذشته 639 جلسه آموزشي براي50 هزار شهروند در مساجد برگزار كردند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمدرضا خدادوست" اظهار داشت: با توجه به ضرورت امر آگاه سازي و هشدارهاي انتظامي در راستاي پيشگيري از مشكلات و آسيب هاي اجتماعي در جامعه در 7 ماه گذشته تعداد 639 كلاس آموزشي و آگاه سازي توسط كارشناسان انتظامي اين فرماندهي در سطح مساجد برگزار شد.

وي با اشاره به نقش بالاي آموزش همگاني در كاهش جرائم و آسيب هاي اجتماعي بيان داشت: در اين جلسات بيش از 50 هزار شهروند اصفهاني در خصوص آسيب هاي اجتماعي، تهديدات فضاي مجازي، اعتياد و مواد مخدر، هشدارهاي انتظامي، پيشگيري از انواع سرقت و غيره آموزش داده شد.

سرهنگ خدادوست افزود: از آنجايي که يکي از اهداف ناجا حضور پليس در مدارس و آموزش چهره به چهره دانش آموزان در رابطه با سواد رسانه اي و خطرات آسيب هاي اجتماعي است در 7 ماه گذشته تعداد 233 جلسه در مدارس مقاطع مختلف تحصيلي براي دانش آموزان برگزار شده است.

وي با اين بيان كه تعداد 140 جلسه در مساجد نيز از ديگر فعاليت هاي کارشناسان آموزش همگاني پليس بود اضافه کرد: حضور پليس در جمع نمازگزاران و بررسي مشکلات محله ها از اولويت هاي اين فرماندهي است و اين راهکار در کاهش جرائم در اين مدت بسيار مثمر ثمر بوده است.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان همچنين با اشاره به انجام 40 جلسه در کانون هاي فرهنگي، 16 جلسه انجمن اوليا، 50 جلسه براي کارکنان دولت و 54 جلسه جهت صنوف و 36 جلسه براي شوراي معتمدين پليس ادامه داد: پليس اصفهان گام بلندي در تعاملات با صنوف و ساير ارگان هاي دولتي برداشته و خروجي جلسات متعدد در سير نزولي جرائم نقش مهمي را ايفا کرده است .

اين مقام انتظامی در پايان با اشاره به برگزاري 106 نمايشگاه دائم و سيار براي فرهنگ سراها، مدارس و مساجد با موضوع گامي به سوي امنيت اجتماعي و اخلاقي از سوي کارشناسان مشاوره کلانتري ها خاطر نشان کرد: برپايي نمايشگاه هاي تصويري و آموزش همکارانم در اين رابطه با استقبال شهروندان و دانش آموزان مواجه شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار