جمع آوری و انتقال بیش از ۴۷۰۰ تن خاک و زباله به حلقه دره
کد خبر: 976592
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00463U
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج اظهار داشت:
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت : به جا ماندن پسماندهای ساختمانی، معضلات زیادی را از جمله آلودگی های زیست محیطی، بد منظره شدن فضای شهر و ایجاد آلودگی های دیداری در پی دارد.

محمدرضا فکورزاده  با اشاره به جمع آوری و انتقال خاک و زباله ها به حلقه دره اظهار داشت: در طول ۴۸ ساعت بیش از ۴۷۰۰ تن خاک، نخاله، ضایعات و وسایل منازل از جمله مبلمان، کمد و ... از سکوی دپوی نخاله منطقه جمع آوری و به حلقه دره انتقال یافت.

وی گفت: با توجه به توسعه شهری و رشد ساخت و سازها و افزایش نخاله‌های ساختمانی، طرح ساماندهی پسماندها و ضایعات ساختمانی به منظور سهولت و تسهیل در امر پاکسازی، نظافت و رفاه حال شهروندان اجرایی شد.

به گفته مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج؛ به جا ماندن پسماندهای ساختمانی، معضلات زیادی از جمله آلودگی های زیست محیطی، بد منظره شدن فضای شهر و ایجاد آلودگی های دیداری را در پی دارد.

فکورزاده با اشاره به هزینه های بسیار زیاد برای دفع نخاله و ضایعات ساختمانی از محیط شهری ادامه داد: اگرچه ممکن است این نخاله‌ها به اندازه مواد زائد دیگر خطرناک نبوده ولی حجم زیاد آن‌ها مشکل عمده‌ای را از لحاظ کاهش ظرفیت محل‌های دفن و بر جای ماندن دیگر مواد زائد ایجاد می کند

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار