من به خلاقیت های ایران برای عبور از بحران ها ایمان دارم
کد خبر: 976263
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045yB
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
سفیر فرانسه در ایران در دیدار با استاندار اصفهان؛
استاندار اصفهان در دیدار سفیر فرانسه در ایران با ایشان، انسجام امروز ملت ایران را علی رغم همه تحریم های ظالمانه امریکا مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتظار داریم دولت فرانسه نگاه واقع بینانه ای نسبت به ملت ایران داشته باشد .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار فیلیپ تیه بو سفیر فرانسه در ایران با ایشان ضمن بیان ظرفیت های استان در زمینه های مختلف از جمله صنعت، گردشگری و دانشگاهی اظهار داشت: امنیت و آرامش خوبی در سراسر استان حاکم است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه اصفهان هم تاریخی،هم توریستی و هم فرهنگی است که این ظرفیت ها می تواند روابط دوجانبه را به شهرهای فرانسه درپی داشته باشد تصریح کرد: توسعه روابط گردشگری دو طرف ظرفیت خوبی برای همکاری های دوجانبه است.

وی افزود: توسعه گردشگر و تبادل توریست باعث نزدیکی بیشتر ملت ها و فرهنگ جاری در زندگی آنها می شود که امیدوارم بیش از پیش محقق شود.

رضایی انسجام امروز ملت ایران را علی رغم همه تحریم های ظالمانه امریکا مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتظار داریم دولت فرانسه نگاه واقع بینانه ای نسبت به ملت ایران داشته باشد .

وی تسهیل در ارائه روادید از سوی فرانسه را نکته ای مهم دانست گفت: این مسئله می تواند روابط دو کشور دربخش های گردشگری و اقتصادی را توسعه دهد.

استاندار اصفهان افزود: مردم علی رغم تحریم های ناجوانمردانه آمریکا  در آرامش به  زندگی خود مشغول هستند و و این دولت امریکا است که شکست واقعی را برابر مقاومت ملت ایران خورده است و  امروز با انسجام و همدلی بین دولت و ملت، ۲۰۰ واحد اقتصادی و صنعتی که تعطیل شده بودند به چرخه تولید بازگشتند و درصد اشتغال نیز نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه دولت و ملت ایران هیچگاه چیزی اضافه از حق خود نخواستند و در برجام نیز طبق آن حرکت کردند و امریکا در برابر برجام بدعهدی نشان داده و به تعهدات خود عمل نکرده است، عنوان کرد: ملت ایران امروز اعتقاد دارد چه تعهدی وجود دارد اگر توافق جدید شکل گرفت طرف مقابل دوباره بدعهدی نکند و امروز اروپا باید استقلال خود را در اجرای تعهدات برجام نشان دهد.

رضایی خاطرنشان کرد : هماهنگی های بیشتر و نزدیک تر وزارت خارجه فرانسه با وزارت خارجه ایران می تواند مسائل را حل کند زمینه های سرمایه گذاری فراهم گردد بنابراین اگر فرانسه آماده باشد چند طرح مهم مانند فرودگاه، قطار سریع‌السیر و آبرسانی برای سرمایه‌گذاری داریم که کارهای مطالعاتی و کارشناسی آنها انجام شده است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار