تحریم بخش عمران ایران تصمیمی در راستای تأمین منافع امریکاست
کد خبر: 975867
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045rn
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
نماینده مردم بروجرد در مجلس:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: تحریم‌های امریکا و ترامپ از هیچ منطقی برخوردار نیست و تحریم‌ها در راستای تأمین منافع نامشروع امریکاست، بنابراین دیگران نباید در زمین ترامپ بازی کنند.
علاءالدین بروجردی در گفتگو با خانه‌ملت در واکنش به تحریم بخش عمران ایران از سوی امریکا گفت: جمهوری اسلامی ایران با هر تحریم امریکا یک گام به جلو برداشته است، آن‌ها بخش‌های مختلف را تحریم می‌کنند و ایران از ظرفیت‌های نهفته خود استفاده و مشکلات را در داخل حل می‌کند. نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: تحریم‌های امریکا و ترامپ از هیچ منطقی برخوردار نیست، بنابراین سایر کشور‌ها نباید تمکین کنند. دیگر کشور‌ها باید در مقابل امریکا بایستند تا ناهنجاری غیرقانونی در دنیا حاکم نشود و امریکا احساس نکند که کدخدای دهکده جهانی است. امریکا خارج از چارچوب سازمان ملل متحد، توافق‌های بین‌المللی و معتبر تصمیم می‌گیرد و بر اساس منافع نامشروع امریکا عمل می‌کند، بنابراین دیگران نباید در زمین امریکا بازی کنند. بروجردی با یادآوری اجرای گام‌های کاهش تعهدات برجام گفت: با توجه به شرایط کنونی و بی‌تفاوتی اروپایی‌ها در مقابل امریکا، جمهوری اسلامی ایران گام چهارم را برخواهد داشت و بر اساس سناریوی از‌پیش‌تعریف‌شده و در اقدامی متقابل طبق روند منطقی و قانونمند نسبت به کاهش تعهدات برجام ادامه خواهد داد.
گفتنی ا‌ست وزارت خارجه امریکا روز پنج‌شنبه تحریم‌های تازه‌ای بر بخش ساخت و ساز یا عمرانی ایران اعمال کرد. بنا بر ادعای وزارت خارجه امریکا تحریم‌های جدید در بخش عمران و ساخت و ساز به دلیل «ارتباط» این بخش با «سپاه پاسداران» وضع شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار