فرماندار ویژه میانه بر تقویت پلیس تخصصی تاکید کرد
کد خبر: 972019
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044rj
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان ویژه شهرستان میانه بر تقویت پلیس تخصصی تاکید کرد.

محمدرضا مشایخی در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان میانه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با تبریک این هفته به تمامی تلاشگران و جان برکفان نیروی انتظامی، امنیت در داخل و مرزهای ایران را مدیون  دلاورمردی، ایثار و از خود گذشتگی نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی خواند.

وی با قدردانی از عملکرد تامینی و انتظامی نیروهای انتظامی شهرستان که سبب توفیق بیشتر در شاخصه های امنیتی و انتظامی نسبت به سالهای قبل شده است، اضافه کرد: این نیرو توانسته با شاخصه مردمی بودن و در کنار آنها بودن، با ولایتمداری، انجام کارهای پیشگیرانه و مقتدرانه و تقدیم شهدای بسیار در راه انقلاب و نظام در راستای تامین نظم و امنیت، عظمت این شغل را به اثبات برساند.

مشایخی در ادامه امانتداری نیروهای نظامی و انتظامی، ارزشی بودن، حفظ ولایتمداری ارتقای آن، مشارکت پیگیرانه در امور اجتماعی و اقدام پیشگیرانه، مردمی بودن، رافت اجتماعی که سبب تقویت سرمایه اجتماعی اعتماد است، سازگاری با پیشرفت زمان به صورت علمی، عمل به فرمایشات رهبری با مجاهدت تمام، انضباط، اقتدار و صلابت در عین مردمی بودن، رویکرد تخصصی، رویکرد پیشگیری در امور اجتماعی، پاسخگویی به مردم و ارائه گزارش به آنها، حفظ روحیه ایثار و شهادت طلبی در میادین مختلف را از جمله شاخصه هایی عنوان کرد که سبب تمایز نیروهای مسلح ایران بویژه نیروهای انتظامی با سایر نیروهای مسلح در دنیا شده است.

فرماندار ویژه میانه همچنین به بهره گیری نیروهای انتظامی از هر فرصت برای پذیرش انتقادات و پیشنهادات از سوی مردم و پاسخگویی به آنها اشاره کرد و افزود: این خصیصه نشان از مردمی بودن عوامل انتظامی است.

مشایخی، تحقق گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری و منویات ایشان در این گام با رویکرد ورود جوانان برای تحقق اهداف آن را نیازمند امنیت خواند و گفت: تامین امنیت در جامعه امروزی به پلیس هوشمند نیاز دارد که بتواند از بروز جرائم مختلف بویژه در فضاهای مجازی پیشگیری کند.

وی در پایان افزود: ساختن جامعه ای اسلامی با تمدنی نوین ایجاب می کند که همه ما مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی در کنار مردم در جهت تحقق گام دوم انقلاب قدم برداریم.

در این مراسم از کارکنان و افسران نمونه نیروی انتظامی شهرستان تجلیل شد.  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار