راه‌اندازی 6 کتابخانه سیار در مناطق محروم روستایی اردبیل
کد خبر: 970204
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044OS
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از راه‌اندازی 6 کتابخانه سیار در مناطق محروم روستایی اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اردبیل، زعفر احدزاده در آیین شمع تاریخ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خلخال اظهار داشت: 6 کتابخانه سیار در مناطق محروم روستایی اردبیل راه‌اندازی می‌شود که این امکانات به زودی در اختیار 6 شهرستان‌ قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به این که ترویج فرهنگ مطالعه در مناطق محروم اولویت اساسی است بیان کرد: ارائه خدمات فرهنگی، هنری و ادبی در راستای توسعه کتابخانه‌های استان مبنای کار قرار گرفته است که امیدواریم توسعه خدمات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با افزایش کتابخانه‌های سیار در دستور کار است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: بهره‌مندی روستاهای پرجمعیت استان از کتابخانه‌های سیار روستایی اولویت اساسی است و در این زمینه کتابخانه‌های سیار روستایی با پوشش هر کتابخانه برای 20 روستا در مجموع کودکان و نوجوانان 120 روستای استان از این کتابخانه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

احدزاده تصریح کرد: مراکز ثابت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق شهری استان راه‌اندازی می‌شود که باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و در راستای حل مشکلات موجود گام برداریم که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

وی بیان کرد: سنین گروه کودکان و نوجوانان در این زمینه موفق عمل کرده‌اند و شاهد موفقیت‌های حائز اهمیتی در این راستا هستیم که یکی از اهداف و رویکردهای اصلی توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است که باید در این زمینه اقدامات لازم و اساسی انجام یابد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار