درهفته دولت ۹۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر 674میلیارد تومان افتتاح می‌گردد
کد خبر: 967158
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043bK
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
استاندار قزوین:
مهندس زاهدی گفت: در هفته دولت ۹۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر674 میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان در استان قزوین مورد افتتاح و بهره برداری قرار می‌گیرد.
جوان آنلاین/مهندس زاهدی در نشست خبری با خبرنگاران که بمناسبت هفته دولت برگزارشده بود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  رجایی  وباهنر و همه شهدای ترورهای سال 60 گفت : سال 1360 در ایران سال پر حادثه ای بود، از حوادث وترورهای خیابانی تا انفجار دفتر نخست وزیری وحوادث ششم و هفتم تیرماه که باعث شد کشور ما تعدادی از مدیران و وزراء و فعالان سیاسی و شخصیت های تاثیرگذار را از دست بدهد .
 

وی افزود: هر کدام از این حوادث می توانست یک دولت و کشور را ساقط کند اما به برکت  هوشیاری و رهبری حضرت امام وخون شهدا وحضور مردم جمهوری اسلامی توانست از این حوادث به خوبی عبور کند.

 

استاندار قزوین در ادامه با تشریح برنامه های هفته دولت در استان قزوین گفت : از مجموع 928 پروژه ای که در قزوین افتتاح خواهد شد  تعداد 568 پروژه کاملا دولتی هستند و 280پروژه بصورت مشارکتی و 80 پروژه نیز بصورت سرمایه گذاری خصوصی هستند که در هفته دولت مورد بهره برداری یا عملیات آغاز به کارآنها شروع میشود .

 

درهفته دولت ۹۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر 674میلیارد تومان افتتاح می‌گردد

 

زاهدی  در باره نوع پروژه ها نیز اظهار داشت : در امور زیر بنایی و عمرانی 797 پروزه در امور اقتصادی 91 پروژه و در امور فرهنگی و اجتماعی 40 پروژه در استان قزوین در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

اعتبارات خارج از برنامه به جای داده نمی شود

 

استاندار قزوین درپاسخ به  سئوال یک خبرنگار که از او پرسید، چرا برخی افراد غیر مسئول  به همراه فرمانداران و بخشداران شما به مناطق  مختلف استان سفر انتخاباتی می کنند و قول تخصیص اعتبارمی دهند ؛اظهار داشت :  یک روالی از قدیم بوده و امروز هم هست که برخی شخصیت های سیاسی در استان به دنبال جذب اعتبار برای برخی از مناطق خود هستند ،اما اعتبارات خارج از برنامه به جای داده نمی شود .

 

وی افزود : اختصاص اعتبارات  یا دولتی است یا مصوبه شورای برنامه ریزی دارد و اینگونه نیست که هر کسی بتواند اعتباری برای منطقه خاصی اختصاص دهد . من خیلی نباید وارد حواشی ها شوم ،  بلکه باید  به کارها و امورات  زیربنایی استان توجه کنم اما حتما در این رابطه به فرمانداران و بخشداران تذکر میدهم .

 

زاهدی درباره شایعات رفتن خود نیز گفت : من کتبا به وزیرکشور نامه زدم و در نامه خود هم استعفاء را آورده ام و هم تقاضای باز نشستگی دادم و گفتم من در 20 بهمن ماه باز نشسته می شوم  و تا آن  زمان  باید وزارت کشوراستاندار را انتخاب کند تا در برگزاری انتخابات مشکلی پیش نیاید
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار