کسب رتبه «سطح یک» استان مرکزی در پایش اطلاعات فضای کسب و کار
کد خبر: 960051
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041kh
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
رئیس اتاق بازرگانی اراک خبر داد
رئیس اتاق بازرگانی اراک از کسب رتبه «سطح یک» استان مرکزی در پایش اطلاعات فضای کسب و کار در کشور خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی اراک از کسب رتبه «سطح یک» استان مرکزی در پایش اطلاعات فضای کسب و کار در کشور خبر داد.

منوچهر توسطی رئیس اتاق بازرگانی اراک با اشاره به کسب رتبه«سطح یک» استان  در پایش اطلاعات فضای کسب و کار در کشور اظهار کرد: در ارزیابی منظمی که توسط دبیرخانه پایش محیط کسب و کار انجام می شود استان مرکزی به همراه ۹ استان دیگر توانستند در جایگاه سطح یک در کشور قرار گیرند. 

وی خاطرنشان کرد: تحلیل پایش محیط کسب و کار با تمرکز بر استان مرکزی مرتبا به صورت فصلی در جلسات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان ارائه می شود تا وضعیت محیط کسب و کار استان را به سمع و نظر مدیران ارشد استان برسانیم. 

 توسطی در ادامه افزود: آمارگیری تلفنی و سهم‌ مشارکت در آن، کیفیت و صحت تکمیل پرسشنامه ها، مشارکت در جلسات ویدیو کنفرانس، معرفی رابط برای اجرای طرح و ارتباط مستمر با اتاق ایران و انجام فعالیت های ویژه به منظور جلب مشارکت فعالان اقتصادی برای اجرای بهتر طرح در استان از شاخص های رتبه بندی استان ها در این حوزه است.

وی گفت: اتاق بازرگانی اراک اعتقاد راسخ به تحلیل شاخص های  پایش فضای کسب و کار دارد و در این خصوص مرتبا پیگیری های لازم را برای بهبود فضای کسب و کار استان انجام خواهد داد‌.

به گفته وی رتبه بندی استان ها به ترتیب در ۵ سطح انجام شده است که‌ استان مرکزی به همراه ۹ استان دیگر در سطح یک کشور قرار گرفت. 

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار