سرمایه گذاری 500میلیارد ریالی در نواحی صنعتی استان مرکزی
کد خبر: 955487
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Z5
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی خبر داد:
مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی گفت: 500 میلیارد ریال از محل منابع داخلی استانی در سال جاری برای تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی این استان، سرمایه گذاری شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی گفت: 500 میلیارد ریال از محل منابع داخلی استانی در سال جاری برای تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی این استان، سرمایه گذاری شد.

مصطفی آمره مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی در حاشیه نشست بررسی زیرساخت های ناحیه صنعتی آشمیسیان از توابع خمین افزود: منابع داخلی همواره نسبت به اعتبارات تملک، رقم قابل توجهی است. 

وی ادامه داد: این اعتبار برای تکمیل زیرساخت ها و توسعه شهرک ها بر اساس بخش های عملیاتی هدفگذاری شده است. 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: زیرساخت های شهرک صنعتی خمین وضعیت مناسبی دارد و 2 طرح تصفیه خانه این شهرستان در یک هزار مترمکعب و توسعه زیرساخت ها با اعتبار 70 میلیارد ریال با جدیت دنبال پیگیری می شود.

آمره، طرح خط انتقال آب به ناحیه صنعتی شهید سعیدی شهابیه را ازمهمترین طرح های پیش رو دانست و گفت: 50 میلیارد ریال به این ناحیه صنعتی اختصاص یافته و به دلیل تخصیص اعتبار کم از منابع داخلی، این طرح با تاخیر و در نیمه دوم امسال تکمیل می شود.

وی در خصوص ساخت ناحیه صنعتی آشمیسیان از توابع خمین افزود: در شرایطی که کشور با تحریم و فشارهای اقتصادی مواجه است، باید امکانات در یک منطقه اقتصادی تجمیع شود. 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی ادامه داد: تامین زیرساخت های آب و گاز در این ناحیه صنعتی مشکلی ندارد اما برق رسانی با مشکل جدی مواجه است.

فرماندار خمین نیز در این جلسه گفت: ساخت ناحیه صنعتی آشمیسیان مصوبه پیگیری شده است و در سال جاری که به نام رونق تولید نامگذاری شده باید از سرمایه گذاران این ناحیه صنعتی حمایت شود.

احمد طهرانی  افزود: این شهرستان بالاترین آمار بیکاری استان مرکزی را دارد و راه اندازی واحدهای تولیدی می تواند با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم نرخ بیکاری در این شهرستان را کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان همواره به این شهرستان نگاه ویژه ای دارند، ادامه داد: هماهنگی نهادهای اقتصادی در جنگ اقتصادی امروز می تواند فرآیند سرمایه گذاری در شهرستان را تسهیل کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار