پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت مرکزی در ماه جاری
کد خبر: 952747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zqt
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی:
مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی  با اشاره به مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت و تلاش این مجموعه برای پرداخت آن‌ها در اراک گفت: در ابتدای سالجاری مبلغ سیزده میلیارد و پانصد میلیون تومان از مطالبات موسسات طرف قرارداد استان را پرداخت کردیم.
مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی با اشاره به مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت و تلاش این مجموعه برای پرداخت آن‌ها در اراک گفت: در ابتدای سالجاری مبلغ ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مطالبات موسسات طرف قرارداد استان را پرداخت کردیم.

محمد رضا جیریایی مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی با اشاره به اینکه از این میزان پرداختی مبلغ ۹ میلیارد و هشتصد میلیون تومان آن مربوط به مطالبات  موسسات دولتی بوده است، افزود: تا  پایان آذر ماه سال گذشته این مطالبات به روز رسانی و تسویه  شده است.

 وی همچنین در خصوص مطالبات موسسات تشخیصی درمانی  بخش خصوصی طرف قرارداد استان نیز گفت: مبلغ ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان  مربوط به مطالبات این موسسات که شامل  داروخانه‌های طرف قرارداد استان بود تا پایان آبان ماه سال گذشته، تسویه کامل مطالبات پزشکان  و ۳۰ درصد از مطالبات آذرماه دیالیز بصورت علی الحساب می‌باشند، نیز به حساب این موسسات واریز شده است.  

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: هدف سازمان جلب رضایت بیمه شدگان است که این مهم محقق نمی‌شود جز با رضایت موسسات تشخیصی درمانی که امیدواریم با حمایت و درایت مدیر عامل محترم و همه دست اندرکاران حوزه بیمه و درمان سازمان بتوانیم مطالبات موسسات را به روز رسانی کنیم.

 جیریایی در بخش دیگری از سخنان به اهمیت مدیریت منابع و همچنین تلاش در راستای تحقق دولت الکترونیک اشاره کرد و ادامه داد: هدف سازمان بیمه سلامت در سالجاری علاوه بر مدیریت منابع و مصارف، تحقق دولت الکترونیک است که در این راستا نسخه نویسی الکترونیکی را بصورت پایلود در شهرستان خمین راه اندازی کرده است.

مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی اضافه کرد: بستر‌های لازم در این خصوص فراهم شده است و فرایند کاری در این شهرستان اجرایی شده است و در آینده نزدیک این امر در دیگر شهرستان‌ها نیز انجام خواهد شد.  

این مقام مسئول یکی دیگر از اقدامات مهم بیمه سلامت در راستای رضایتمندی اقشار آسیب پذیر را  انتقال بیمه مدد جویان کمیته به بیمه سلامت دانست و بیان کرد: در استان مرکزی نزدیک به ششصد هزار نفر جمعیت در شهر‌های بالای بیست هزار نفر پیرو تفاهم نامه فی مابین سازمان بیمه سلامت و کمیته امداد امام خمینی (ره) به بیمه سلامت منتقل شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری این عزیزان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی و دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای دفترچه بیمه درمانی خود و افراد تحت پوشش خود را دریافت و خدمات بیمه‌ای خود را در مراکز طرف قرارداد دریافت کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین