آزادي فلسطين سنت الهي است امريكا غلطي نمي‌تواند بكند
کد خبر: 907337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003o2T
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
رهبر معظم انقلاب اسلامي در محفل انس با قرآن كريم:
در اولين روز از بهار قرآن ماه مبارك رمضان، حسينيه امام خميني(ره) يكپارچه منور به نور كلام خدا بود و قاريان، مناجات‌خوانان و مديحه‌سرايان قرآني به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامي محفل انس با قرآن كريم برپا كردند.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبري، رهبر انقلاب اسلامي در اين ديدار يكي از نيازهاي ضروري امروز امت اسلامي را لزوم «نزديكي به قرآن و عمل به دستورات آن» دانستند و با تأكيد بر اينكه مشكلات كنوني دنياي اسلام از جمله شرايط تأسف‌بار فلسطين و جنايات رژيم صهيونيستي به‌ويژه در روزهاي اخير، نتيجه دوري امت اسلامي از قرآن است، گفتند: بیت‌المقدس پايتخت فلسطين است و به توفيق الهي، فلسطين از دست دشمنان خلاص خواهد شد و امريكا و اذناب آن در قبال حقيقت و سنت الهي هيچ غلطي نمي‌توانند بكنند.

امريكا، شريك جرم رژيم صهیونیستی

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي لزوم توجه بيشتر به قرآن در همه ابعاد زندگي را خاطرنشان كردند و با اشاره به مصائب و بلاياي دنياي اسلام به‌ويژه شرايط مردم فلسطين، گفتند: در اين چند روز جنايات رژيم خبيث و جعلي صهيونيستي در به شهادت رساندن دهها نفر و زخمي كردن هزاران فلسطيني را ديديد. در چنين شرايطي برخي گله مي‌كنند كه چرا امريكا موضع نمي‌گيرد، در حالي‌كه امريكا و بسياري از دولت‌هاي غربي شريك جرم اين جنايات هستند.
رهبر انقلاب اسلامي با تأكيد بر اينكه بايد امت اسلامي، دولت‌هاي اسلامي و حكومت‌هاي اسلامي در قبال اين جنايات موضع بگيرند، خاطرنشان كردند: قرآن به ما مي‌گويد بايد در مقابل دشمنان دين و كفار سرسخت باشيد و در ميان خودتان با مهرباني رفتار كنيد، اما اكنون به دلیل دوري از قرآن، در دنياي اسلام شاهد جنگ و اختلاف ميان مسلمانان و تسليم بودن در مقابل كفار هستيم.

امت اسلامي با نزديكي به قرآن، بر دشمن غلبه مي‌كند

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با تأكيد بر اينكه دشمني‌ها با اسلام تمامي ندارد، افزودند: اگر امت اسلامي به قرآن نزديك شود، همان‌گونه كه قرآن فرموده، بلاشك بر دشمن غلبه خواهند كرد زيرا اين، وعده الهي است. ايشان، تلاوت و جلسات قرآني را مقدمه‌ تدبر در قرآن و فهم و عمل به آن برشمردند و خطاب به جوانان ايراني و انقلابي گفتند: انس و آشنايي خود را با قرآن روزبه‌روز افزايش دهيد زيرا فهم قرآن و عمل به آن، مايه قوت و اقتدار و عزت شما خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامي در پايان با طلب مغفرت از خداوند متعال براي شهداي روزهاي اخير فلسطين و همچنين با طلب استقامت بيشتر براي مبارزان راه حق، تأكيد كردند: امريكا و همدستان او در قبال سنت تخلف‌ناپذیر الهي مجبور به شكست و تسليم خواهند بود. در اين محفل نوراني جمعي از استادان و پيشكسوتان، قاريان جوان، گروه‌هاي جمع‌خواني، تواشيح و مديحه‌سرايي و مناجات‌خوانان به اجراي برنامه پرداختند. در پايان اين مراسم نماز مغرب و عشا به امامت رهبر انقلاب اسلامي اقامه شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار