قدرت واقعي ايران «عشق مردم به شهدا» است
کد خبر: 901462
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mVi
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
فرمانده كل ارتش:
قدرت واقعي جمهوري اسلامي ايران در روحيه ملت، عشق به ارزش‌ها، شهدا و آرمان‌هاي والاي انقلاب نهفته است.

به گزارش دفاع پرس، امير سرلشكر سيد عبدالرحيم موسوي، فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران روز گذشته در مراسم نوزدهمين سالگرد شهادت امير سپهبد صياد شيرازي و گراميداشت 110 شهيد شاخص نيروهاي مسلح كه در موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا، به ويژه 110 شهيد شاخص نيروهاي مسلح و شهيدان صياد شيرازي و آويني، اظهار داشت: شهيد صياد شيرازي اميرالشهداي ارتش و نيروهاي مسلح و شهيد آويني سيد شهيدان اهل قلم است، كه تقارن سالگرد اين دو شهيد بزرگوار را نيز گرامي مي‌داريم.
فرمانده كل ارتش در بخش ديگري از سخنان خود عنوان كرد: دشمن سعي دارد مؤلفه‌هاي قدرت ملت ايران را با دادن كدهاي غلط مخدوش معرفي كند. در حالي‌كه قدرت واقعي ما در روحيه و فرهنگ ملت، عشق به ارزش‌ها، شهدا و آرمان‌هاي والاي انقلاب اسلامي نهفته است. قدرت ما در اتكاي به خداوند بزرگ و گام‌برداري در مسير حق و فطرت انسان‌هاست. قدرت ما در عشق و علاقه ملت به نمادهاي مقاومت و مبارزه به خصوص شهيدان بزرگوار و بزرگمرداني همچون صياد شيرازي‌هاست. سرلشكر موسوي گفت: مادر چهار شهيد در يادمان شهداي عمليات رمضان (پاسگاه زيد) به من گفت كه اگر فرزند ديگري داشتم تقديم اين انقلاب مي‌كردم؛ رمز قدرت و اقتدار ما همين است. فرمانده كل ارتش بيان داشت: يكي از دلايل اصلي محبوبيت شهيد صياد شيرازي اين بود كه ايشان مصداق كمال انقطاع الي الله بود و در اين راه تلاش‌هاي مجاهدانه و زاهدانه بسياري داشت. آن تلاش‌هاي مجاهدانه موجب شده بود تا ايشان به نماد مبارزه و مقاومت تبديل شود و مردم به او عشق بورزند.
دشمنان قدرت مردم ايران را امتحان نكنند
دشمنان اگر محاسبه غلطي بكنند با خيل جواناني طرف خواهند بود كه سيلي كوبنده بر صورتشان خواهند زد. امير سرتيپ امير حاتمي ديروز در مراسم گراميداشت نوزدهمين سالگرد شهادت سپهبد صياد شيرازي در تبريز افزود: تشكيل گروه‌هاي شرور مانند داعش كه هزاران نفر را در كشور‌هاي منطقه قتل عام كرد به خاطر ضربه زدن به ايران بود، اما رزمندگان اسلام كيلومتر‌ها دور‌تر از مرز‌هاي كشورمان اين تروريست‌ها را سركوب كردند. وزير دفاع خطاب به دشمنان گفت: با وجود همه شيطنت‌ها و توطئه هايتان امروز خون شهدايي همچون صياد شيرازي در رگ جوانان ما جاري است. وي افزود: اگر محاسبه غلطي بكنيد و دنبال ماجراجويي باشيد با خيل جواناني طرف خواهيد بود كه سيلي كوبنده بر صورت شما خواهند زد، به همين دليل توصيه مي‌كنيم قدرت مردم ايران را امتحان نكنيد. وزير دفاع ادامه داد: امروز در حوزه دفاعي، قدرت مقتدر منطقه هستيم و از منافع امنيت خود دفاع مي‌كنيم. سرتيپ حاتمي گفت: ۵۰۰ نفر در وزارت خزانه داري امريكا به كار گرفته شده‌اند تا اقتصاد ايران را امسال فلج كنند، چون احساس مي‌كنند پيشرفت و تعالي انقلاب اسلامي مانع از اجراي توطئه‌هاي آنهاست. سرتيب حاتمي افزود: وزارت دفاع يك مجموعه توليدكننده بزرگ در حوزه نظامي است و امسال تلاش خواهيم كرد محصولات با كيفيت‌تر از قبل توليد كنيم تا فرمايش رهبر انقلاب اجرايي شود. ‌

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار