ایجاد اشتغال برای بالغ بر 3 هزار نفر در استان سمنان در سال گذشته
کد خبر: 901311
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mTH
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان خبر داد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تعداد بکار گمارده شدگان استان سمنان در سال ۹۶ را سه هزار و 45 نفراعلام کرد و افزود: از این تعداد دو هزار و ۱۵۵ نفر مرد و ۸۹۰ نفر زن بوده اند .

غنیان در نخستین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان سمنان افزود: از سه هزار و 45 نفر بکارگمارده شده سال ۹۶ تعداد یک هزار و 992 نفر معادل ۶۵ درصد، دیپلم و زیردیپلم و تعداد یک هزار و 53 نفر معادل ۳۵ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی بوده اند .

وی تصریح کرد: در سال ۹۶ تعداد یک هزار و 185 نفر از جویندگان کار دارای مهارت و تعداد یک هزار و 860 نفر فاقد مهارت بودند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان درخصوص طرح کارورزی اظهارداشت: در سال ۹۶ در استان سمنان هزار و 213 نفرکارورز واجد شرایط در سامانه کارورزی ثبت نام نموده که از این تعداد ۲۰۸ نفر عقد قرارداد داشتند .

دکترغنیان ادامه داد: در سال ۹۶ تعداد ۳۷۳ واحدپ ذیرنده جهت جذب کارورز در سامانه کارورزی اعلام آمادگی نمودند .

دکترغنیان مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان سمنان اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد در سال ۹۶ را 10 هزار و 735 شغل دانست وافزود: تحقق اشتغال در سامانه رصد ۱۰۲ درصد بود .

دکترغنیان درخصوص تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری گفت: ازمجموع یک هزار و 364 طرح ثبت نام شده در سامانه کارا تاکنون ۳۳ طرح مصوب شده است که پیش بینی می شود زمینه اشتغال حدود 308 نفر را فراهم آورد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی