پیوند امت با ولایت تفاوت ملت ایران با مسلمانان صدر اسلام است
کد خبر: 888454
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003j7u
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران  در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی درشهر اصفهان، اظهار کرد: حماسه نهم دی ماه، روز پیروزی امتی انقلابی و بصیر در برابر بزرگ‌ترین خطر و تهاجم بود که به دنبال خاموش کردن نور انقلاب و آتش زدن به انقلاب بود.

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی گفت : ملتی که در برابر جنگ سخت پیروز شده بود دشمن در پی این بود تا با فتنه‌گری این انقلاب را از مردم بگیرد و می‌خواستند مانند صدر اسلام، مسلمانان را به جان اسلام بیندازند.

وی با بیان اینکه مسلمانان رزمنده در رکاب پیامبر به جان فرزند پیامبر افتادند، عنوان کرد: خیال می‌کردند می‌توانند با چند حرکت و یک عده افراد خودفروخته دنیا پرست، مردم را در برابر انقلاب قرار دهند اما نهم دی روز پیروزی امت بر بزرگ‌ترین خطر بود.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابراز نمود : دشمنی ، دشمن پایانی ندارد وبرخی فکر نکنند که روزی تقابل اسلام و ایران با جبهه استکبار پایان می‌یابدو تا زمانی که حق هست دشمن نیز هست و به دشمنی خود ادامه می‌دهد اما لازم است تا مردم انقلابی، روحیه انقلابی خود را در عرصه‌ها نشان دهند.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه طراحی فتنه یک دهه به طول انجامیده است، تأکید کرد: تا کنون 9 جلد اسناد فتنه گردآوری شده است و سال 84 تابلوی فتنه را در آمریکا بلند کردند، طرف ما در فتنه چند نفر فریب خورده نیستند بلکه آمریکا و اسرائیل طرف ما هستند البته قصد تبرئه بازیگران و فریب خوردگان فتنه را نداریم.

وی با بیان این که در سال 88 با شعار جنبش سبز فتنه را به پا کردند، ادامه داد: سناتور آمریکایی در سال 84 اعلام کرد که ما نظام جمهوری اسلامی را در ایران با جنبش سبز ساقط خواهیم کرد و دیدیم در همان روزهای اول فتنه، روسای جمهور آمریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان و رژیم صهیونیستی برای حمایت از فتنه از هم سبقت می‌گرفتند.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان این که آتش زدن عکس امام به این معنا بود که دیگر اسلام و دین تمام شده است، بیان کرد: با حماسه نهم دی و با اقدامی که مردم انجام دادند این فتنه خنثی شد و به یاد دارم که اولین مکانی که در زمان طاغوت حکومت نظامی به پا شد اصفهان بود و در فتنه نیز اولین شهر اصفهان بود که علیه فتنه خروشید.

وی با بیان این که دشمن بررسی کرده است که به دو دلیل فتنه 88 ناکام ماند، تصریح کرد: رهبری فرزانه و الهی که فرهنگ عاشورایی را بلند کرده است یکی از دلایل ناکام ماندن فتنه 88 شده است و بعد از پیامبر، کسی که بر رأس حکومت قرار گرفت از جنس پیامبر نبود که زمینه نفوذ در اسلام مهیا شد و مردم در برابر سیدالشهدا قرار گرفتند اما بعد از امام خمینی(ره) کسی بر رأس کار قرار گرفت که از جنس امام خمینی(ره) بود.

حاجی صادقی با بیان این که دومین عامل در شکست فتنه 88 مردم بودند، خاطرنشان کرد: اگر کسی در برابر دین و اعتقادات مردم قرار گیرد مردم ساکت نخواهند نشست چرا که شعار آن‌ها، شعار حمایت از دین است و مردمی که ذلت نمی‌پذیرند.

وی با بیان این که حماسه نهم دی دارای نکاتی است، افزود: حماسه نهم دی چند پیام داشت که اولین پیام آن به رهبر انقلاب است که مردم ما اهل کوفه و صفین نیستند و تا ابد حافظ دین خود هستند و مردم نشان داده‌اند که از مردم همه دوران ائمه هدی، با بصیرت‌تر و مقاوم‌تر هستند.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان این که هرکسی با هر سابقه و فعلیتی بخواهد نسبت به تدابیر رهبری، دل رهبری را به خشم آورد با خشم ملت روبرو خواهد شد، عنوان کرد: پیام دوم حماسه نهم دی به مسؤولان و رؤسای قوای سه گانه است که فراموش نکنند سکان‌دار نظام اسلامی، ولایت است و مردم از مسؤولان، فرمان‌برداری کامل از ولایت را انتظار دارند.

وی اذعان داشت : نظام اسلامی، نظام ولایی است و این یعنی سیاست‌گذار و جهت دهنده ولایت است و مسؤولان باید سربازی و فرمانبری کنند و شکر نعمت این امت انقلابی، خدمتگزاری به مردم است و باید نوکری به مردم برایشان افتخاری باشد.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه ملت و کشور ما نیازی به دست درازی به سوی دشمن ندارد، بیان کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید آیا فکر نمی‌کنیم اگر انتظار به مساعدت کسی دیگر را داشته باشیم عنایت از سوی خداوند را از دست می‌دهیم.

وی اعلام کرد : ما آمده‌ایم تا رژیم صهیونیستی را از صحنه روزگار محو کنیم و امت انقلابی ایستاده است تا وعده حذف شدن امام بنی بر حذف شدن رژیم صهیونیستی را محقق کنیم.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت : ما سختی‌ها و مشکلات را می‌بینیم اما ملت ما آزمون‌ها را از سر گذرانده است وهر کسی  بخواهد در برابر انقلاب بایستد می‌شکند و هر کسی با انقلاب در بیفتد با مردم در افتاده است و قطعاً نابود خواهد شد.

وی در پایان گفت: تا مردم ایستاده‌اند و بصیرت خود را حفظ کرده‌اند دشمن شکست خواهد خورد ه و در فتنه‌ای که بسیاری از خواص مردود شدند و مردم بازیگر دشمن نشدند و این است که این امت با ولایت محوری به بصیرت و استقامت رسید ه و علت 40 ساله شدن انقلاب، پیوند امت با ولایت است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار