فعالیت هزار و 500 صندوق خرد کارآفرینی روستایی در کشور
کد خبر: 870395
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003eQd
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
مدیرکل توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی وزارت جهاد کشاورزی
مدیرکل توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت :هزار و 500 صندوق خرد روستایی در استان های مختلف با پوشش 50 هزار نفر زن فعالیت دارند

مشاور وزیر و مدیرکل توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی وزارت جهاد کشاورزی در نشست آموزشی و توجیهی صندوق های خرد محلی خراسان شمالی گفت: هزار و 500 صندوق خرد روستایی در استان های مختلف با پوشش 50 هزار نفر زن فعالیت دارند.

فروغ السادات بنی هاشم با بیان اینکه این صندوق شرایط خوبی را برای فعالیت تولیدی زنان روستایی در سال های اخیر ایجاد کرده است گفت: امسال براساس برنامه ریزی در 16 استان کشور 800 صندوق اعتباری خرد در مناطق روستایی فعال خواهد شد.

مدیر ملی طرح توسعه حمایت از صندوق های خرد زنان روستایی کشور نیز در این نشست با اشاره به اینکه  که اکنون 20 هزار زن روستایی کشور از تسهیلات صندوق اعتباری خرد کارآفرینی برخوردارند افزود: این افراد از طریق 600 صندوق خرد کار آفرینی در 15 استان که بیشتر آن در سال های 94 و 95 تاسیس شد، از خدمات مالی استفاده کرده اند.

فرزانه مافی، کمک برای توسعه کسب و کارآفرینی زنان روستایی از طریق دسترسی آسان به تسهیلات بانکی کم بهره و بدون ارائه وثیقه از طریق ضامن گروهی را از مهم ترین ویژگی های این صندوق عنوان کرد.

امین خوش قامت رییس صندوق کارافرینی امید خراسان شمالی هم با بیان اینکه تسهیلات ویژه ای برای این صندوق در نظر گرفته شد، گفت:50 صندوق خرد زنان در روستاهای استان فعال است.

برچسب ها: خراسان شمالی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین