۸۲ پروژه گازرسانی در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد
کد خبر: 835753
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003VPt
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴
هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی
مدیرعامل شرکت گاز خراسانی در نشست خبری با اصحاب رسانه ازبهره برداری 82 پروژه گاز رسانی در دهه فجر امسال خبر داد وگفت: در این ایام به 72 روستا و10 صنایع بزرگ استان گاز رسانی انجام می شود.

به گزارش جوان خراسان شمالی مدیرعامل شرکت گاز خراسانی در نشست خبری با اصحاب رسانه ازبهره برداری 82 پروژه گاز رسانی در دهه فجر امسال خبر داد وگفت: در این ایام به 72 روستا و10 صنایع بزرگ استان گاز رسانی انجام می شود.

حسن رضا میر بلوکی اظهار کرد: این تعداد پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۳۸ میلیارد و ۲۹۶ میلیون تومان هم‌زمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: تعداد 72 پروژه گازرسانی مربوط به روستاهای خراسان شمالی است که بااعتباری بالغ‌بر 33 میلیارد و 590 میلیون تومان قابل‌افتتاح است.

مدیرعامل شرکت گازاستان افزود: برای اجرای این پروژه‌ها 411 کیلومتر شبکه و پنج هزار و 159 انشعاب انجام‌شده است که با بهره‌برداری از پروژه‌های روستایی 7 هزار و 187 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

میر بلوکی بیان کرد: 10 پروژه گازرسانی این استان مربوط به صنایع است که برای اجرای این پروژه‌ها 122 هزار و 266 متر شبکه اجراشده و 4 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی از جمله پروژه هایی روستایی قابل افتتاح در دهه فجر امسال را روستای محور اینچه سفلی،تنگه ترکمن،قلعه حسن،محور گلیان،حمزه کانلو،بکرابادو....برشمرد.

مدیرعامل شرکت گازاستان افتتاح پروژه های گاز رسانی به صنایع را شامل استخر اداره ورزش وجوانان،پادگان هوایی شهر آباد،سیمان سمنگان،مجتمع آموزشی عشایری،بسیج فاروج،بیمارستان فاروج،بیمارستان شیروان و....عنوان کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین