حذف اتلاف ها مهمترین کارکرد سازمان در عرصه مدیریت جهادی است
کد خبر: 644808
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002hk8
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸
فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس :
فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس استان البرز در گفت و گو با خبرنگار جوان تحریم ها را تهدید ندانست و با اشاره به عدم نیازبه سلاح هسته ای، هر ایرانی را به مثابه یک بمب اتم خواند.وی همچنین «بسیج» را نمونه بارز مدیریت جهادی و حذف اتلاف ها را مهمترین رویکرد سازمان ها در عملی کردن کردن شعار سال عنوان کرد.

سرهنگ پاسدار مهدی فراهانی، با اشاره به مسائل و پیچیدگی های حوزه مدیریت اجرایی  در قالب ارئه راهکار به تمام مسئولان گفت:  به فضل الهی  میهن عزیز ما در سایه مقام  معظم رهبری که کشی انقلاب را هدایت می کند، قرار گرفته و مردم و مسئولان در تمامی ابعاد و اضلاع باید به فرمایشات و نصایح ایشان  توجه و دقت ویژه داشته باشند. وی تصریح کرد:  مشکلات و مسائل اقتصاد لاینحل نیست و در این زمینه مسئولان باید  با کارشناسی در حوزه اقتصاد و معیشت، معادلات «N  » مجهولی را به معادلات دو مجهولی تبدیل کرده تا بتوانند به بهترین روش برای کنترل جامعه در حوزه اقتصاد دست یابند. وی همچنین با اشاره به مسئله تحریم اذعان داشت: مسئله تحریم تهدید نیست ، بلکه فرصت است و به تحریم باید به چشم یک فرصت نگاه کرد. وی افزود:  تحریم ها نتوانسته مانعی برای رشد کشور شود و ما امروزه  درتمامی عرصه ها پیشتاز هستیم

 

 هر ایرانی یک بمب هسته ای است.

 

فرمانده ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس با اشاره به موضوع هسته ای گفت: با وجود اینکه مقام معظم رهبری استفاده از سلاح اتمی را حرام شرعی اعلام کرده است، اما دشمنان دست از بهانه تراشی برنداشته و روده درازی را پیش گرفته اند. فراهانی با یاد و خاطره نیروهای نظامی و مردمی در طول 8 سال دفاع مقدس گفت:  در آن زمان با کمترین امکانات در برابر دنیا ایستادیم . چرا که پشتوانه رزمندگان سلاح نبود، بلکه تقوا و اعتقادی برآمده از انسجام الهی بود. وی همچنین تأکید کرد: هر یک از نیروهای ارتش، سپاه، بسیج و نهایتاً هر ایرانی به مثابه یک بمب اتم است و با این وجود دیگر نیازی به ساخت سلاح های کشتار جمعی نیست. در واقع در کشوری که مشی آن عاشورایی و شهادت یک افتخار است، دست آویز شدن به ساخت سلاح های کشتار جمعی اندیشه ای باطل تلقی می شود

بسیج نمونه بارز مدیریت جهادی است. / اعزام بسیجیان در ایام عید به مناطق محروم کرمان

وی با اشاره  به کارکرد بسیج به عنوان نهادی ارزشی و برآمده ازدل انقلاب گفت:  فعالیت خود جوش بسیج در عرصه سازندگی، فرهنگی و سایر  عرصه های اجتماعی نمونه بارز مدیریت جهادی است.  سرهنگ فراهانی تصریح کرد: در ایام عید و در زمانی که مردم مشغول دید و بازدید عید بودند، بسیجیان سپاه فردیس در قالب دو  کاروان به مناطق محروم کرمان برای  خدمت رسانی اعزام شدند و این موضوع خود گواه  بر  جهادی عمل کردن بسیج است.

سرهنگ پاسدار مهدی فراهانی با اشاره به عملکرد سازمان ها برای نمود هر چه بیشتر مدیریت جهادی گفت: اولین گام در رسیدن به این منظور حذف اتلاف ها است. وی در تبیین اتلاف های سازمان ها گفت: هر سازمانی بسته به موضوع فعالیت خود، دارای امکاناتی نظیر نیروی انسانی، ماشین الات و ... است. و سازمان ها در وهله اول می بایست از اتلاف ها بکاهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار