تردد به سمت مهران امکان پذیر نیست
کد خبر: 1104325
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dHh
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
دبیر ستاد اربعین لرستان:
کشکولی، گفت: مرزهای عزیمت زائران عتبات عالیات به عراق بسته بوده و هیچ ترددی به سمت مهران امکان پذیر نیست.

به گزارش جوان از لرستان، «حمید کشکولی»، امروز(9شهریور)، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مرزهای عزیمت زائران عتبات عالیات به عراق بسته است و پلیس راه مکلف است که از تردد اتوبوس‌ها به سمت مرزهای مهران و خوزستان جلوگیری کند.

دبیر ستاد اربعین لرستان افزود: دفاتر پلیس به علاوه ۱۰ از صدور و تمدید گذرنامه و صدور برگ تردد موقت منع شدند و همه سرویس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی از مرکز شهرستان‌های لرستان به سمت مهران نیز متوقف شده اند.

وی با بیان اینکه زائرانی که از قبل اقدام به تهیه بلیط کردند نیز وجه آنها عودت داده می‌شود، گفت: برای اسکان احتمالی زائران در راه مانده نیز جلسه فوق العاده ستاد اربعین استان به ریاست استاندار لرستان تشکیل و تصمیمات لازم به دستگاه‌ها ابلاغ شد.

کشکولی با بیان اینکه مراکزی برای اسکان موقت و پذیرایی زائران به ویژه در خرم آباد، الیگودرز، کوهدشت و پلدختر تدارک دیده شده است، گفت: استاندار لرستان نیز دستور تقویت امکانات موکب ها و مراکز برای پذیرایی از زائران را داده است.

کشکولی یادآور شد: با توجه به تاکید مسئولان ستاد اربعین، از همه زائران درخواست می‌شود با توجه به بسته بودن مرزها تا اطلاع ثانوی به سمت مرز حرکت نکنند.

وی با تأکید بر اینکه هیچ تردد جدیدی به سمت مهران امکان پذیر نیست، یادآور شد: با توجه به اینکه تعداد جمعیت در مرزها زیاد بوده، از ما درخواست ارسال اقلام به مرز برای تأمین امکانات و پذیرایی از زائران شده است.

کشکولی اظهارکرد: در حال ارسال اقلام آب و یخ و مواد غذایی به سمت مرز مهران هستیم تا از زائران پذیرایی شود و امیدواریم ظرف یک تا دو روز آینده شرایط به حالت عادی برگردد.

برچسب ها: مرزها ، اربعین ، زائران
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار