مشکلات و کاستی های حوزه علمیه بررسی و مورد حمایت قرار گیرد
کد خبر: 1093382
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aRC
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، بر ضرورت بررسی مشکلات و کاستی های حوزه های علمیه تأکید کرد و گفت: رفع این مشکلات لازمه توسعه این مراکز دینی و رشد علمی طلاب است.

به گزارش جوان از لرستان، حجت‌الاسلام «سیداحمدرضا شاهرخی»در دیدار با مدیر و معاونین حوزه‌ علمیه خواهران لرستان اظهارداشت: حوزه های علمیه در هدایت دینی جامعه و معرفت افزایی نقش بسزایی دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت حمایت از طلاب و نخبگان مدارس علمیه خواهران تأکید کرد و افزود: باید ظرفیتی که نخبگان برای رشد علمی دارند، تقویت و رقابت علمی درست بین طلبه‌ها ایجاد شود.

وی تأکید کرد: در راستای کمک به رشد و توسعه حوزه های علمیه باید مشکلات و کاستی این مراکز بررسی و برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان داشت: باید حوزه‌ علمیه خواهران لرستان نقشه راه و برنامه‌ریزی تحول‌زا برای آینده داشته باشند.

وی بر ضرورت رعایت اخلاق اداری در تعامل با همکاران و طلاب تأکید کرد و گفت: ایجاد و تقویت ارتباط حوزه علمیه خواهران لرستان با مدارس علمیه موفق امری مهم برای موفقیت حوزه های علمیه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه لزوم تشکیل دوره‌های معرف افزایی در مدارس حوزه‌های علمیه خواهران لرستان تاکید و خاطرنشان کرد: راه‌اندازی کارگاه‌های علمی مجازی در حوزه‌های علمیه خواهران می‌تواند موثر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: نقش خواهران طلبه باید در تعظیم شعائر الهی پر رنگ شود.

برچسب ها: طلاب ، حوزه علمیه ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار