نقش موثر زنان برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در حوزه حجاب و عفاف
کد خبر: 1089688
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZTc
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
سردار فدوی در یادواره شهدای زن عشایر مطرح کرد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: زنان برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در حوزه حجاب و عفاف نقشی مهم و موثر بر عهده دارند.
سردار علی فدوی امروز دوشنبه در اولین یادواره شهدای زن عشایر لرستان در سخنانی اظهار داشت: در دوران نهضت اسلامی و مبارزات نهضت اسلامی در قبل از پیروزی انقلاب و از روز‌های اول بعد از پیروزی انقلاب، جبهه حق بود که، چون به تکالیفی که خدا مشخص کرده بود عمل کرد به پیروزی رسید.

انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به نسل‌های بعدی

وی با اشاره به نقش مؤثر زنان در دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این نقش عامل اساسی بوده، سلام و صلوات و دورود بر زنان، مادران، همسران و خواهرانی که در طول این ۴۳ سال مبارزه دائمی حق و باطل در امر پشتیبانی از مردان ثابت قدم بودند و اصرار داشتند که مردان، پدران و فرزندانشان بتوانند تکالیف الهی را عمل کنند، اگر خدایی ناکرده زنان نبودند که این نقش را ایفا کنند مرد‌ها نمی‌توانستند به تکالیف خود عمل کنند، این امر در طول تاریخ وجود داشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: در این ۴۳ سال می‌بایست شبانه روز قدردان زنان، مادران، همسران و دخترانی باشیم که مستمر در این سال‌ها نقش اساسی خودشان را ایفا کردند و پشتیبانی کرده‌اند، این امر موکول به زمان خاصی هم نبوده، در حالی که سال‌های طولانی از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و خیلی از جوانان پیروزی انقلاب، امام راحل، دوران دفاع مقدس و… ندیده بودند، اما در دامن‌های پاکی پرورش یافته‌اند که نقش پدران خود را بهتر ایفا کرده‌اند.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه این خیلی مهم است که فرهنگ جهاد و شهادت و فرهنگ انقلاب اسلامی به بهترین وجه به نسل بعدی انتقال پیدا کرد گفت: دشمنان ما امیدوار بوده و هستند که وقتی نسل اولی‌ها به هر دلیلی نبودند، نسل‌های بعدی به مثابه آن‌ها نیستند و عمل نمی‌کنند، چقدر اشتباه کردند و نفهمیدند که وعده خدا حق است، در وعده خدا تخلفی نیست، پدران و مادران به خصوص مادران به تکالیف خود عمل کنند نتیجه در فرزندان آن‌ها بروز پیدا می‌کند و همان طور عمل می‌کنند.

اعتراف دشمنان نسبت به شکست از ایران

وی با اشاره به اینکه این روند در شأن و شئون مسلمان و شیعه وجود دارد چرا که تعالیم اسلام، آموزه‌های اسلام، قرآن و پیامبر به ما یاد داده که می‌بایست مطابق با فطرت و خلقت خدایی عمل کنیم و این فطرت و خلقت خدایی در جبهه حق و در حزب خدا بودن است گفت: نباید انسان، فریب شیاطین را بخورد و خدایی ناکرده در جبهه باطل و حزب شیطان قرار بگیرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حزب شیطان هیچ وقت پیروز نیست و همیشه حزب خدا پیروز است افزود: باید مواظب باشیم که در حزب خدا و جبهه حق انقلاب اسلامی هستیم.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه جبهه باطل شیطان بزرگ نمی‌تواند در ایران پیروزی به دست آورد و خداوند بر دل و ذهن دشمنان دائم می‌اندازد تا اعتراف کنند که نمی‌توانند ادامه داد: دشمنان بار‌ها اعتراف کرده‌اند که از ایران شکست خورده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه جبهه حق انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون به میزان قابل قبول خداوند از دستورات خداوند اطاعت کرد و در همه صحنه‌ها و نبرد‌ها دشمنان با شکست مواجه شده‌اند گفت: با اطمینان بیش از ۴۰ ساله‌ای که انقلاب اسلامی، مردم و… پیدا کرده‌اند باید با قوت در صحنه‌های مختلف نظامی، جنگ‌های اقتصادی، فرهنگی و… حضور پیدا کنند.

نقشه‌های دشمن در حوزه حجاب و عفاف زنان

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه بعد از حماقت هشت ساله‌ای که دشمن انجام داد، جرأت نکرده که یک تیر به طرف ما بزند، اما در جنگ‌های دیگر مانند جنگ اقتصادی حضور دارد ادامه داد: در حوزه اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای و عفاف و حجاب به شدید‌ترین وجه ممکن جنگ جاری است، در این جنگ خاص، زنان، مادران، خواهران و دختران ما هستند که خط مقدم این جنگ را به عهده دارند و آن‌ها می‌توانند در این جنگ دشمن را با شکست مواجه کنند.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمن خیال باطل و خامی دارد که می‌تواند در این جنگ پیروزی به دست آورد عنوان کرد: زنان، دختران، مادران شهدا در دوران دفاع مقدس نقش مؤثری داشتند و در جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه‌ای امروز هم باید به میدان بیایند و دشمن را با شکست سختی مواجه کنند.

وی با بیان اینکه شیطان بزرگ، صهیونیست‌ها، خبیثان و همراهان آن‌ها امید بسته‌اند که با این نوع جنگ‌ها بر انقلاب اسلامی پیروز شوند افزود: بیش از هفت هزار شهید زن در کشور داریم، شهدای زن عشایر کشور تعداد قابل توجه هستند، این تعداد شهید پشتوانه بزرگ، قوی و کارآمدی است که می‌تواند دنیا را تکان دهد و همه زنان دنیا را پای کار آورند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان در رابطه با عفاف و حجاب زنان گفت: زنان در خط مقدم پیروزی بر دشمنان در این جنگ هستند و از مردان بخواهند که پشتیبان آن‌ها باشند.

سردار فدوی تاکید کرد: اگر زنان به میدان بیایند، اراده کنند، حداکثر توان خود را به کار بگیرند، خدا آن‌ها را پیروز می‌کند چرا که این پیروزی ابتدا عزت و احترام برای خودشان است، زنان از مصادیق غیرت، شجاعت، اقدام و اراده می‌توانند باشند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار