تراکتور- پرسپولیس زیر باران سنگ و فحش
کد خبر: 1089155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZL1
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۶
بازی بزرگ هفته نیمه تمام ماند
حساس‌ترین بازی هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر ناتمام ماند.
فریدون حسن
دیدار تراکتور و پرسپولیس به عنوان حساس‌ترین بازی این هفته از رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز در حالی در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد که حضور پور شور هواداران تبریزی در ورزشگاه از همان ابتدا بیشتر از بازی جلوه گر بود.

هواداران تبریزی البته بیشتر از آنکه به فکر تشویق تیم خودی باشند گویا که آمده بودند تا جو بازی را متشنج کنند. اتفاقی که موفق به انجام آن هم شدند.

بازی در نیمه اول پایاپای پیش رفت و اتفاق مهم آن پرتاب اشیاء از سنگ تا بطری توسط تماشاگران به زمین مسابقه و فحاشی آن‌ها نسبت به بازیکنان پرسپولیس بود. جالب اینکه تلاش‌های بازیکنان تراکتور و عوامل مسئول در ورزشگاه هم کوچکترین تاثیری بر این روند نداشت با این وجود نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم تنش‌ها روی سکو‌ها بیشتر شد و متعاقب آن تنش در زمین هم بالا گرفت دقیقه ۶۳ مهدوی داور مسابقه به حامد پاکدل از پرسپولیس و سلیمی پور از تراکتور کارت قرمز نشان داد تا کاملا جو ملتهب ورزشگاه به انفجار نزدیک شود.
 
در نهایت تماشاگران تبریزی که از همان ابتدای بازی با پرتاب اشیاء و فحاشی‌های مکرر از پرسپولیس و کادر داوری بازی پذیرایی کرده بودند در دقیقه ۷۰ کار را به جایی رساندند که بازی از سوی داور مسابقه نیمه تمام ماند.

با این حال پرسپولیسی‌ها و تیم داوری زیر باران سنگ زمین مسابقه را ترک کردند. حتی یحیی گل محمدی که از جایگاه ویژه بازی را نگاه می‌کرد هم از مهمان نوازی تبریزی‌ها بی نصیب نماند! جالب اینکه باز هم تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی تراکتور برای آرام کردن جو ورزشگاه به جایی نرسید تا بازی نیمه تمام بماند.

حالا باید منتظر تصمیم کمیته انضباطی در این خصوص بود، اما آنچه مسلم است اینکه در شرایطی که دو تیم بدون تنش در زمین به دنبال بازی بودند کسی متوجه نشد که علت این همه تنش و فحاشی روی سکو‌ها چیست؟
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار