کد خبر: 1077129
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری ۳۶۲‌نفر از اوباش تأکید کرد که ما اوباش را از سوراخ‌هایشان بیرون می‌کشیم و به کسی که بخواهد دست به شرارت بزند و برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد کند اجازه عرض اندام نخواهیم داد.
سردار حسین رحیمی روز گذشته در حاشیه هفتمین مرحله از طرح اقتدار توضیح داد: در اجرای این طرح موفق شدیم ۴۹‌نفر از اوباش سطح‌دار و ۲۱۰‌نفر از کسانی را که برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می‌کردند دستگیر کنیم.
وی افزود: در این مرحله از طرح ۱۵‌نفر از اراذل و اوباشی که در حوزه توزیع مشروبات الکلی و همچنین ۸۸‌نفر از اراذل و اوباشی که در بحث توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند دستگیر شدند. وی ادامه داد: در اجرای طرح همچنین ۱۴۱ مرکز و پاتوق اوباش از جمله قهوه خانه، سفره‌خانه و باشگاه بدنسازی که محل تجمع اینگونه افراد مجرم و خلافکار بود، توقیف شد. رحیمی با اشاره به اینکه در این طرح ۳۵‌قبضه سلاح گرم غیر مجاز، ۱۷‌قبضه سلاح سرد و ۴۶‌دستگاه خودرو از اراذل و اوباش توقیف شد، گفت: ۵۱۴‌هزار عدد انواع مواد محترقه و ۴۰۰‌کیلوگرم مواد اولیه ساخت لوازم محترقه کشف شد.
وی با اشاره به اینکه قمار و شرط‌بندی از جمله موضوعاتی است که در این طرح به آن پرداخته شد، افزود: در این مرحله از طرح ۹‌باند که اقدام به اجاره کارت‌های بانکی مردم می‌کردند و مجموعاً ۱۲‌متهم دارد شناسایی و ۲۵‌متهم در زمینه تبلیغ و قمار و شرط‌بندی در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت گفت: در این طرح ۳۷‌درگاه بانکی، ۱۱‌صفحه اینستاگرامی با ۲۲۰‌میلیارد‌تومان گردش مالی و بیش از ۳‌میلیون نفر دنبال کننده مسدود شد که لازم است مردم عزیز مواظب اینگونه موضوعات باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار