اعزام ۵ رشته ورزشی معلولان به بازی‌های پارآسیایی جوانان
کد خبر: 1063534
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sfm
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از اعزام ۵ رشته ورزشی به بازی‌های پارآسیایی جوانان آذر ماه در بحرین خبر داد.
حمید مسعودی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: بازی‌های پارآسیایی جوانان آذرماه در بحرین برگزار می‌شود که کاروان معلولان در ۵ رشته ورزشی دوومیدانی، بوچیا (زنان و مردان)، وزنه برداری، بسکتبال و شنا شرکت خواهند کرد.

وی درباره تعداد ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پارآسیابی جوانان گفت: در رشته دوومیدانی با ۲۸ ورزشکار مرد، ۹ زن و ۸ نفر کادر فنی، بسکتبال با ۱۲ ورزشکار و ۲ مربی، بوچیا (۴ ورزشکار زن و ۴ نفر مرد) ۲ مربی، ۲ همراه فنی و ۲ پرستار، وزنه برداری ۱۰ ورزشکار و ۲ مربی و شنا ۱۳ ورزشکار، یک سرمربی و ۲ مربی در این بازی‌ها حضور خواهیم داشت.

حمیدی همچنین در خصوص وضعیت‌های اردو‌های جوانان برای شرکت در بازی‌های پارآسیایی بحرین، افزود: در حال حاضر اردو‌های رشته‌های شنا، وزنه برداری، دوومیدانی و بوچیا در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون جانبازان و معلولان در حال برگزاری است و اردوی تیم بسکتبال نیز هفته آینده در آمل برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: اردوی ورزشکاران اعزامی به پارآسیایی جوانان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون هیچ مشکلی در حال برگزاری است و این اردو‌ها تا زمان اعزام کاروان به بحرین ادامه خواهد داشت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار